Pobyt w Rokytnice v Orlických górach to strategiczne posunięcie. Z rodzinnego Pensjonatu Rampušák będziesz w zasięgu pięknej przyrody i wspaniałych atrakcji. Energię do wędrówek można uzupełnić kolacjami i śniadaniami w formie bufetu.

O zakwaterowaniu

Pensjonat Rampušák znajduje się w samym centrum Rokytnic, malowniczego miasteczka, które jest bramą do Gór Orlickich. Okolica jest idealna do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Zaledwie kilka kroków od pensjonatu znajduje się Chateau Rokytnice w Górach Orlickich (200 m), a także Muzeum Gór Orlickich (300 m). Popularnymi miejscami turystycznymi są Zamek i pałac Potštejn (25 km), Zamek Kolowrat w Rychnovie nad Kněžnou lub Muzeum Rzemiosła w Letohradzie (20 km).

Miłośnicy sportów zimowych docenią bliskość ośrodka narciarskiego, który znajduje się zaledwie 300 m od pensjonatu. Na nartach można również jeździć w ośrodku narciarskim Říčky (10 km) lub w Bartošovicach w Górach Orlickich (10 km).

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w jednym z 11 pokoi, które oferują wygodne łóżka i fotele, a także dostęp do WiFi i prywatną łazienkę.

Co ci się spodoba?

Niewielka fasada pensjonatu, chroniona tradycyjnym drewnianym gontem, zaskoczy Cię. Oprócz pokoi mieści się tu również stylowy górski pub z kominkiem, salon z kolekcją trofeów myśliwskich i taras z letnimi miejscami do siedzenia. Oprócz śniadania i kolacji, można również zjeść lunch w restauracji, która jest otwarta przez cały dzień. Restauracja specjalizuje się w daniach z dziczyzny, a w weekendy, oprócz uczt z dziczyzny, przygotowuje również stare czeskie potrawy.

Penzion Rampušák

Penzion Rampušák

Náměstí T.G.M. 5 , Rokytnice v Orlických horách
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Jiří Pokorný PESEL: 12999369


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 50 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Parking za 50 Kč/noc

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Schowek na rowery
Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Wypożyczalnia rowerów
Pokój konferencyjny
Baby friendly
Suszarka do włosów

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,2 km
Przystanek
0,3 km
Stok narciarski
1 km
Narciarstwo biegowe
0,4 km

Tipy na wycieczki

Góry Orlickie

Góry Orlickie Tip na pobyt

Góry Orlickie znajdują się w północno-wschodnich Czechach, w pobliżu granicy z Polską. Najwyższy szczyt Velká Deštná leży na wysokości 1115 metrów. Na szczycie góry znajduje się wieża widokowa, z której przy dobrej pogodzie jest doskonała widoczność na cały region. Obszar Gór Orlickich jest odpowiedni do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a zimą dla narciarzy biegowych i zjazdowych. Główny grzbiet gór można przekroczyć czerwonym szlakiem Alois Jirásek. Miłośnicy historii będą zachwyceni systemem fortyfikacji wojskowych. W okolicy znajduje się kilka bunkrów i twierdz.

Gdzie wybrać się na wycieczkę?

  • Wieża widokowa Anna
  • Zamek Rychnov nad Kněžnou
  • Ruiny zamku Potštejn

Miasta Gór Orlickich są raczej mniejsze. Tradycyjną drewnianą architekturę ludową można podziwiać na przykład w Rokytnicach.

Więcej informacji
Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kněžnou
Deštné v Orlických horách
Deštné v Orlických horách
Wieża widokowa Anna
Wieża widokowa Anna