Beskid Morawsko-Śląski ma wiele do zaoferowania, zwłaszcza jeśli jesteś miłośnikiem turystyki pieszej lub sportów zimowych. Zatrzymaj się w Chacie Barborka i ciesz się pięknem przyrody, obiadokolacją i bilardem. Z łatwością dotrzesz do interesujących miejsc turystycznych i kilku ośrodków narciarskich.

O zakwaterowaniu

Chata Barborka oferuje całoroczne zakwaterowanie w miejscowości Horní Bečva w pięknym otoczeniu Beskidu Morawsko-Śląskiego. Zapewnia idealne warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego, turystyki pieszej, rowerowej, pływania i wycieczek po okolicy. Zaledwie 1,3 km od obiektu znajduje się zbiornik wodny Horní Bečva, a najbliższy stok narciarski ośrodek narciarski Rališka oddalony jest o niecałe 2 km. Piękne Pustevny oddalone są o około 13 km.

Gdzie będziesz spał?

W Chacie Barborka otrzymasz jedno z 51 łóżek w 18 dwu- do sześcioosobowych pokojach, z łazienką na podłodze lub z prywatną łazienką bezpośrednio w pokoju.

Co ci się spodoba?

W lokalnej restauracji wzrok przyciągną masywne drewniane ławy lub futro na ścianach. Tutaj można usiąść przy dobrym posiłku, przy barze lub przy kominku. Latem docenisz taras.

Coś ekstra

Można również skorzystać z sali klubowej z telewizją satelitarną, bilardem lub wypożyczyć książki, czasopisma i gry planszowe oraz sprzęt sportowy zgodnie z aktualną ofertą. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Chata Barborka

Chata Barborka

Horní Bečva 988 , Horní Bečva
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Alena Hessová PESEL: 01686607


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
15:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 200 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis
Możliwość procedur
Restauracja
Pokój konferencyjny

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
1,2 km
Przystanek
0,4 km
Stok narciarski
1,6 km
Narciarstwo biegowe
13 km

Tipy na wycieczki

Beskidy

Beskidy Tip na pobyt

Malowniczy Beskid Morawsko-Śląski, jak sama nazwa wskazuje, położony na pograniczu Moraw i Śląska, cieszy się coraz większą popularnością wśród przyjezdnych. Nic dziwnego - góry i lasy, zabytki, piękna przyroda i mnóstwo atrakcji - Beskidy mają naprawdę wiele do zaoferowania.

Co trzeba zobaczyć w Beskidach:

  • Łysa Góra
  • Ermitaże
  • Tatrzańskie Muzeum Techniki Kopřivnice

Turyści i rowerzyści nie powinni przegapić szczytu Wielki Javorník, Bíla lub Radhošť z pomnikiem legendarnego Radegasta, miłośnicy zabytków i historii nie powinni przegapić Wołoskiego skansenu w Rožnovie pod Radhoštěm, Štramberku lub szopka wołoska, zamek Hukvaldy lub zamek Frydeck. Znaczące jest również miasto Příbor, gdzie urodził się lekarz-neurolog i twórca psychoanalizy Zygmunt Freud i gdzie do dziś znajduje się jego miejsce urodzenia.

Więcej informacji
Pustevny
Pustevny
Wieża Jurkovič
Wieża Jurkovič
Szlak Valaška
Szlak Valaška