Chata Barborka

Chata Barborka

Horní Bečva 988, Horní Bečva
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Alena Hessová PESEL: 01686607


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
15:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 200 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis
Możliwość procedur
Restauracja
Pokój konferencyjny

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
1,2 km
przystanek
0,4 km
Stok narciarski
1,6 km
Narciarstwo biegowe
13 km

O zakwaterowaniu

Chata Barborka oferuje całoroczne zakwaterowanie w miejscowości Horní Bečva w pięknym otoczeniu Beskidu Morawsko-Śląskiego. Zapewnia idealne warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego, turystyki pieszej, rowerowej, pływania i wycieczek po okolicy. Zaledwie 1,3 km od obiektu znajduje się zbiornik wodny Horní Bečva, a najbliższy stok narciarski ośrodek narciarski Rališka oddalony jest o niecałe 2 km. Piękne Pustevny oddalone są o około 13 km.

Gdzie będziesz spał?

W Chacie Barborka otrzymasz jedno z 51 łóżek w 18 dwu- do sześcioosobowych pokojach, z łazienką na podłodze lub z prywatną łazienką bezpośrednio w pokoju.

Co ci się spodoba?

W lokalnej restauracji wzrok przyciągną masywne drewniane ławy lub futro na ścianach. Tutaj można usiąść przy dobrym posiłku, przy barze lub przy kominku. Latem docenisz taras.

Coś ekstra

Można również skorzystać z sali klubowej z telewizją satelitarną, bilardem lub wypożyczyć książki, czasopisma i gry planszowe oraz sprzęt sportowy zgodnie z aktualną ofertą. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Tipy na wycieczki

Beskidy
Beskidy
Pustevny
Pustevny
Wieża Jurkovič
Wieża Jurkovič