B&B Hotel Volčík

B&B Hotel Volčík

Na Průhonu 329/16, Mariánské Lázně
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Jaroslav Volčík PESEL: 11382864


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 200 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Częsciowo
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
2 km
Odległość od spa
2 km
przystanek
1,2 km
Stok narciarski
2 km
Narciarstwo biegowe
2 km

O zakwaterowaniu

B&B Hotel Volčík położony jest w spokojnej części Mariańskich Łaźni, 1 km od Kolumnady Źródła Ferdynanda i około 2,5 km od głównego obszaru uzdrowiskowego. Jest to idealne miejsce na relaksujący wypoczynek połączony z degustacją źródeł uzdrowiskowych lub przyjemnymi spacerami wzdłuż kolumnad.

Z Hotelu jest tylko krótki spacer do Prelát Nature Park (1,1 km), gdzie znajduje się Prelát Spring. Rozpoczyna się tutaj ścieżka przyrodnicza, która prowadzi przez okoliczne tereny. Jeśli natomiast wybierzesz się do miasta, skieruj się do kolumnady Źródła Ferdynanda (1 km), skąd możesz kontynuować wzdłuż Úšovickiego Potoku do głównego obszaru uzdrowiskowego. Tutaj zobaczysz piękną Śpiewającą Fontannę (2,5 km), imponującą Kolumnadę Maksyma Gorkiego (2,6 km) lub Kolumnadę Źródła Karoliny i Rudolfa (2,5 km).

Wybierz się na dłuższą wycieczkę do innych miast uzdrowiskowych, takich jak Františkovy Lázně (37,6 km), które zachwycą Cię swoją piękną architekturą. Latem można popływać w naturalnym kąpielisku Lido (2,7 km), zimą docenimy bliskość ośrodka narciarskiego Mariánka (3 km) z 3 stokami narciarskimi i ponad 30 km utrzymywanych tras narciarstwa biegowego. Pod koniec roku w Mariańskich Łaźniach odbywa się piękny jarmark bożonarodzeniowy. Prawdziwi miłośnicy świąt Bożego Narodzenia mogą następnie pojechać do Karlovych Varów (42 km) i zobaczyć słynny Dom Świąteczny z całoroczną wystawą.

Gdzie będziesz spał?

Będziesz mieszkać w komfortowym pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką z prysznicem i balkonem, z którego możesz podziwiać piękny widok na miasto. W pokoju znajduje się podwójne łóżko, telewizor, biurko i fotele do siedzenia. Będziesz mieć również połączenie WiFi.

Co ci się spodoba?

Rozpocznij dzień od pysznego kontynentalnego śniadania. Świeże wypieki, wędliny, sery, płatki zbożowe, owoce, aromatyczna kawa - wszystkie podstawowe produkty śniadaniowe czekają na Ciebie. Na lunch lub kolację można wybrać się do miasta, popularnym wyborem jest Restaurant Classic (2 km) z menu pełnym czeskich i międzynarodowych specjałów.

Coś ekstra

Hotel posiada cichy ogród z miejscami do siedzenia na zewnątrz, leżakami i grillem, gdzie można zrelaksować się w ciągu dnia.