Hotel Concertino Zlatá Husa ****

Hotel Concertino Zlatá Husa ****

Náměstí Míru 142/I, Jindřichův Hradec
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Hotel Concertino s.r.o PESEL: 28061985


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 250 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Częsciowo
Parking
Parking za 250 Kč/noc

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Jacuzzi
Sauna
Możliwość procedur
Restauracja
Kącik dla dzieci
Schowek na rowery
Wypożyczalnia rowerów
Pokój konferencyjny
Baby friendly
Suszarka do włosów
Wellness

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
50 m
Odległość od jeziora
100 m
przystanek
0,2 km
Stok narciarski
15 km
Narciarstwo biegowe
15 km

O zakwaterowaniu

Hotel Concertino - Zlatá Husa **** położony jest w malowniczym centrum miejscowości Jindřichův Hradec, która jest perłą wśród południowo-czeskich miast. Zwiedzanie zabytków i pięknej przyrody Czeskiej Kanady i regionu Třeboň - wszystko w zasięgu ręki od hotelu.

Centrum miejscowości Jindřichův Hradec otoczone jest z jednej strony rzeką Nežárka, a z drugiej stawem Vajgar, dzięki czemu zachęca do spacerów. Do punktu orientacyjnego miasta, zamku i pałacu Jindřichův Hradec (300 m), można dojść spacerem w zaledwie kilka minut. Jest to jeden z największych kompleksów zabytków w Republice Czeskiej. Na trzecim dziedzińcu znajdują się wielkie arkady, a za nimi niewielki park ze wspaniałym renesansowym budynkiem zwanym Rondel. Inne atrakcje to Muzeum Jindřichův Hradec ze słynną szopką Krýzy (330 m), młyn zamkowy (500 m) i dwie kolejki wąskotorowe prowadzące do Nowej Bystrzycy i Obratan.

Okolice Jindřichův Hradec są również pełne ciekawych miejsc wycieczkowych. Bezpośrednio w hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów, dzięki czemu można wybrać się na liczne trasy rowerowe na wzgórze Rýdův (5,5 km), do bajkowego zamku Červená Lhota (16 km) lub do zamku Stráž nad Nežárkou (12 km). Z siodełka roweru można również podziwiać naturalne piękno OChK Třeboňsko (11 km) lub magicznej Czeska Kanada (7 km).

Gdzie będziesz spał?

Pokoje Standard o powierzchni 23 m² mogą wygodnie pomieścić 2 osoby. Posiadają łazienkę i są wyposażone w łącze WiFi, telewizję satelitarną, sejf, minibar, telefon i suszarkę do włosów. Do niektórych pokoi można wstawić łóżeczko dziecięce lub dodatkowe łóżko dla dziecka lub osoby dorosłej.

Pokoje Superior mają powierzchnię do 27 m² i mogą wygodnie pomieścić 2 osoby. Obejmują one łazienkę i są wyposażone w WiFi, telewizję satelitarną, sejf, minibar, telefon i suszarkę do włosów. Do niektórych pokoi można wstawić łóżeczko dziecięce lub dodatkowe łóżko dla dziecka lub osoby dorosłej.

Pokoje Rodzinne mają powierzchnię 45 m² i mogą pomieścić do 4 osób. Oprócz łóżka podwójnego (lub 2 łóżek pojedynczych) znajduje się w nich również rozkładana sofa. Oczywiście jest łazienka, łącze WiFi, telewizja satelitarna, sejf, minibar, telefon i suszarka do włosów.

Co ci się spodoba?

Codziennie rano w hotelowej restauracji serwowane jest śniadanie w formie bufetu, którym w miesiącach letnich można delektować się w przyjemnym ogrodzie. W ciągu dnia można zamówić dania z menu, które obejmuje zarówno południowoczeskie, jak i międzynarodowe specjały.

W hotelu znajduje się również renomowana pivarnia i pub Zlatá husa z szerokim wyborem potraw i napojów.

Gdzie się zrelaksujesz?

Dla relaksu dostępna jest prywatna sauna fińska z przyjemnym podkładem muzycznym oraz szeroka gama masaży.