Hotel Centrum Harrachov ***

Hotel Centrum Harrachov ***

Harrachov 455, Harrachov
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Emko - Potraviny s.r.o. PESEL: 64050033


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 300 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Jacuzzi
Sauna
Możliwość procedur
Restauracja
Plac zabaw dla dzieci
Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Wellness
Basen wewnętrzny

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
10 m
przystanek
0,3 km
Stok narciarski
0,6 km
Narciarstwo biegowe
0,2 km

O zakwaterowaniu

W słynnym górskim miasteczku Harrachov, otoczonym karkonoską przyrodą, znajduje się Hotel Centrum Harrachov ***, który jest idealnym miejscem na relaksujący i aktywny wypoczynek.

Wybierz się na wycieczkę i odkryj piękno Karkonoskiego Parku Narodowego - udaj się do Wodospadu Mumlavy (900 m) lub Krakonosze Breakfast (6,1 km). Wybierz się na spacer po Ścieżce przyrodniczej Včelí (1,8 km) i zdobądź nową wiedzę w Muzeum Szkła (1,7 km). Baw się dobrze na torze bobslejowym i w Monkey Park (1,7 km) z 14 przeszkodami linowymi.

Oczywiście okolica jest rajem dla narciarzy, a najbliższy ośrodek narciarski, Czertowa góra, znajduje się zaledwie 200 metrów od hotelu. Można tu jeździć na nartach na 4 stokach o łącznej długości 6,5 km. Nieco dalej znajduje się ośrodek narciarski Zákoutí (800 m) z 3 stokami szkoleniowymi dla początkujących oraz ośrodek narciarski Amálka (1,5 km) z 400-metrowym stokiem.

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w jednym z 21 komfortowo urządzonych pokoi typu Standard lub Comfort (te są bardziej przestronne). Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, przyjemną część wypoczynkową, prywatną łazienkę z prysznicem i balkon oraz oczywiście łącze WiFi.

  • Pokój dwuosobowy Standard wyposażony jest w łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze i może pomieścić maksymalnie 2 osoby.
  • Pokój dwuosobowy Standard + 1 wyposażony jest w łóżko podwójne i małą rozkładaną sofę i jest odpowiedni dla maksymalnie 3 osób.
  • Pokój dwuosobowy Standard + 2 może pomieścić do 5 osób w łóżku podwójnym, łóżku pojedynczym i małej rozkładanej sofie.
  • Pokój dwuosobowy Comfort + 1 może pomieścić do 3 osób w łóżku podwójnym i rozkładanej sofie.
  • Pokój dwuosobowy Comfort + 2 jest odpowiedni dla maksymalnie 4 osób śpiących na łóżku podwójnym, łóżku pojedynczym i rozkładanej sofie.

Co ci się spodoba?

Restauracja, pod kierownictwem szefa kuchni Lubora Moraveca, przygotowuje dania z najwyższej jakości i najświeższych składników. Można spodziewać się tradycyjnej czeskiej kuchni, karkonoskich specjałów, ale także dań w nowoczesnej koncepcji. Dopełnieniem doznań będzie dobrze dobrane wino z karty win.

Gdzie się zrelaksujesz?

W nowoczesnym centrum wellness poczujesz się jak w raju. Znajdziesz tu basen z przeciwprądem, dyszami do hydromasażu i grzybkiem do masażu powietrznego. Jest też sauna końcowa i jacuzzi. Możesz również poddać się masażom i innym zabiegom wykonywanym przez wyszkolony personel.

Tipy na wycieczki

Karkonoski Park Narodowy latem
Karkonoski Park Narodowy latem
Szlak przez wierzchołki drzew Karkonoszy
Szlak przez wierzchołki drzew Karkonoszy
Wodospad Mumlaw
Wodospad Mumlaw