Hotel Haná ***

Hotel Haná ***

Hlavní tř. 260/114, Mariánské Lázně
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Gama hotel s.r.o. PESEL: 06381995


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 150 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis
Sauna
Możliwość procedur
Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Suszarka do włosów
Wellness

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
1,5 km
przystanek
10 m
Stok narciarski
1,5 km
Narciarstwo biegowe
1 km

O zakwaterowaniu

Hotel Haná *** znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy, która jest najważniejszą arterią pięknych Mariańskich Łaźni. Przyjemny spacer z łatwością zaprowadzi Cię do oszałamiającej Kolumnady Maksyma Gorkiego (1,5 km), gdzie znajdziesz Śpiewającą Fontannę i słynne Źródło Rudolfa. Inne lokalne źródła są zdecydowanie warte spróbowania: Źródło Krzyża i Karoliny (1,9 km), Źródło Leśne (2,5 km), Źródło Ambrożego (1,5 km) i Źródło Ferdynanda (500 m). Niezwykłym przeżyciem jest wizyta w Parku Bohemium (3,5 km), który oferuje ekspozycję ponad 70 modeli ważnych zabytków z całego kraju.

Aby podziwiać piękne widoki na Mariańskie Łaźnie, udaj się do Hamelik wzgórze (2,5 km), Clements wzgórze(3 km) lub Mecséry Lookout (3,2 km). Skorzystaj z faktu, że to piękne miasto uzdrowiskowe jest bramą wejściową do obszaru chronionego Slavkovský les, gdzie możesz cieszyć się spokojem i piękną przyrodą. Na Ścieżce przyrodniczej Kladská o długości 2,3 km (6 km) poznasz lokalną historię, faunę i florę w zabawny sposób.

W tym uzdrowisku nie będziesz się nudzić nawet zimą. Znajduje się tu ośrodek narciarski Marianka (2 km), gdzie można cieszyć się wspaniałymi wrażeniami z jazdy na nartach.

Gdzie będziesz spał?

Podczas pobytu w spa będziesz mieszkać w komfortowo urządzonym pokoju dwuosobowym z łazienką. Oprócz podwójnego łóżka w pokoju znajduje się dostęp do WiFi, telewizor LCD i suszarka do włosów. Minilodówkę można wypożyczyć za dodatkową opłatą.

Co ci się spodoba?

Codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Kolacja dla gości hotelowych serwowana jest w formie bufetu w siostrzanej restauracji Villa Dino, oddalonej od hotelu o 100 metrów.

Gdzie się zrelaksujesz?

W hotelu znajduje się centrum wellness, w którym można odpocząć od codziennego stresu. Obejmuje ono saunę końcową i strefę relaksu. Możesz również uprzyjemnić swój pobyt masażami, kąpielami i innymi zabiegami terapeutycznymi.