Hotel Mohelnice ***

Hotel Mohelnice ***

Smetanova 913/7, Mohelnice
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Hospitality Group s.r.o. PESEL: 29383005


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 200 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Sauna
Minibar
Suszarka do włosów

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,1 km
przystanek
0,4 km
Aquapark
35 km
Stok narciarski
25 km
Narciarstwo biegowe
20 km

O zakwaterowaniu

Hotel Mohelnice *** położony jest w samym sercu historycznego miasta Mohelnice na Morawach Zachodnich. Zapraszamy na relaksujący pobyt pełen wycieczek i niezapomnianych wrażeń.

Na każdym kroku w Mohelnicach można znaleźć pamiątki po wspaniałej przeszłości miasta. Oprócz pierwotnego układu miasta zachowały się pozostałości murów miejskich z bastionami i Bramą Północną (200 m), XIV-wieczny kościół św. Tomasza z Canterbury (250 m) z wysoką, smukłą wieżą oraz Zamek Biskupi (300 m). Na Placu Kościelnym znajduje się Dom Czarownic (300 m), który niegdyś służył jako więzienie i upamiętnia procesy czarownic, które miały miejsce w tej okolicy w średniowieczu.

Okolice Mohelnic są również pełne interesujących miejsc. Można odwiedzić na przykład Zamek Bouzov (12 km), Zamek Sovinec (32 km), Zamek Moravská Třebová (21 km) lub Jaskinie Javoříč (18 km). Dużą popularnością cieszy się także zamek Losiny (35 km) z ekspozycją poświęconą produkcji papieru, słynne muzeum serków ołomunieckich (4 km) w pobliskich Lošticach czy farma lawendy w Bezděkovie (12 km). Miłośnicy przyrody mogą udać się do OChK Litovelské Pomoraví (7 km), gdzie znajduje się kilka szlaków pieszych i rowerowych.

Gdzie będziesz spał?

Pokój dwuosobowy typu Classic z łazienką (19 m²) wyposażony jest w wygodne łóżko, WiFi, klimatyzację, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów i zestaw kosmetyków. Do niektórych pokoi można wstawić dodatkowe łóżko.

Dostępne są również nowoczesne pokoje Comfort, które są bardziej przestronne. Większy wybór poduszek i ekspres do kawy do przygotowania gorącego napoju.

Co ci się spodoba?

Codziennie rano w hotelowej restauracji serwowane jest śniadanie w formie bufetu z różnorodnymi daniami na ciepło i zimno.

Gdzie się zrelaksujesz?

W hotelu znajduje się sauna fińska, w której można rozgrzać ciało i odpocząć od codziennego zgiełku.

Coś ekstra

Hotel oferuje wspaniałe obiekty sportowe. Są tu 2 klimatyzowane korty do squasha, kort do badmintona i ścianka wspinaczkowa. Wieczorną rozrywką jest siłownia z dwoma torami.