Hotel N ***

Hotel N ***

Křížové náměstí 62/4, Znojmo
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
CANTARE s.r.o. PESEL: 27720365


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 400 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Sauna
Możliwość procedur
Restauracja
Pokój konferencyjny
Minibar

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
4,6 km
przystanek
50 m

O zakwaterowaniu

Rodzinny Hotel N *** otoczony jest winnicami i znajduje się w miejscowości Přímětice, na obrzeżach Znojma. Jego lokalizacja sprawia, że jest idealny do zwiedzania Znojma i jego okolic, ale jego bliskość do granicy z Austrią jest również zaletą.

Tuż obok hotelu, a raczej w połączeniu z jego budynkiem, znajduje się piwnica winna centrum Znovína. I to nie byle jaka piwnica, pochodzi z połowy XVIII wieku i jest jedną z największych piwnic krzyżowych na świecie. Podczas pobytu masz wyjątkową okazję, aby zorganizować wycieczkę po tej piwnicy i degustację wina. Podczas zwiedzania miasta Znojmo nie zapomnij wybrać się na spacer do Zamku Znojmo (3,7 km), który jest również siedzibą Muzeum Południowomorawskiego w Znojmie, oraz do Rotundy Świętej Katarzyny na jego terenie. Wspiąć się na wieża ratuszowa (3,5 km) i podziwiać piękny widok na miasto lub, z drugiej strony, zejść głęboko do Podziemia Znojmo i odkryć jego sieć korytarzy.

W poszukiwaniu przyrody warto udać się do Narodowego Parku Podyjí (12 km), przespacerować się wokół Zbiornika Znojmo (3,9 km), zwiedzić Králův stolec (7,5 km) i Kamień Sealsfielda (10. 1 km), a następnie kontynuować wycieczkę wzdłuż Dyi,1 km) i dalej wzdłuż rzeki Dyje do Papierni w Dziewięciu Młynach (12,1 km), Widoku Dziewięciu Młynów (12 km) i Winiarni Sobes (13 km), która jest jedną z najstarszych i najlepszych w Europie. Można również przejść przez wiszące mosty nad rzeką Dyje, Kładkę Sobes (12,4 km) i Kładkę Lipin (13,4 km), które pozostały po straży granicznej z czasów socjalizmu.

Zabierz dzieci na granicę, do dziecięcego świata rozrywki Kinderwelt Chata (15 km) z ponad 200 atrakcjami. Jest to również część strefy handlowej Freeport, więc miłośnicy zakupów również znajdą tu coś dla siebie. Miłośnicy przygód mogą również wybrać się na spływ kajakowy lub rafting rzeką Thaya. Aby się zrelaksować, udaj się do termalnego spa Laa an der Thaya (35 km), gdzie znajdziesz baseny termalne, piękne sauny, zabiegi odnowy biologicznej i zabawny świat dla dzieci.

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w komfortowo wyposażonym pokoju lub apartamencie urządzonym w jasnych kolorach. Do wyboru są pokoje dwuosobowe (25 m²), trzyosobowe (35 m²) i czteroosobowe (50 m²), a także 2 apartamenty dla maksymalnie 5 osób (50-65 m²), więc możesz zabrać na wakacje całą rodzinę. W każdym pokoju znajduje się telewizor, minibar i łącze WiFi. Oczywiście jest też prywatna łazienka z wanną i toaletą. Niektóre pokoje posiadają również balkon lub taras.

Co ci się spodoba?

Hotel posiada własną stylową restaurację z barem i winiarnią, w której codziennie rano od 8:00 do 10:00 (z wyborem menu w przypadku mniejszego obłożenia) można delektować się śniadaniem w formie bufetu, na które składają się jajka w różnych odsłonach, świeże wędliny i sery, płatki śniadaniowe, jogurty i dżemy. Lunch można zamówić à la carte, a na koniec dnia (17:00 - 20:00) czeka obfita trzydaniowa kolacja. Menu restauracji obejmuje steki, specjały rybne i mięsne, a także dania bezmięsne i menu dla dzieci.

Gdzie się zrelaksujesz?

Ciesz się relaksem w hotelowej saunie, aby uzyskać naprawdę wspaniałe wrażenia, uzupełnij je profesjonalnym masażem, który można również zamówić bezpośrednio do pokoju. Do wyboru masaż szwedzki ze wspomaganiem układu limfatycznego, masaż relaksacyjny z olejkami zapachowymi i refleksologia stóp.