Hotel Sirákov ***

Hotel Sirákov ***

Liptál 409, Liptál
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
ATAK - bezpečnostní služba, s.r.o. PESEL: 27698360


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 200 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Jacuzzi
Sauna
Możliwość procedur
Restauracja
Kącik dla dzieci
Plac zabaw dla dzieci
Wypożyczalnia rowerów
Pokój konferencyjny
Baby friendly
Wellness

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
2,3 km
przystanek
60 m
Stok narciarski
10,7 km

O zakwaterowaniu

Hotel Sirákov *** położony jest pośród lasów w miejscowości o tej samej nazwie niedaleko Liptala w Górach Hostýn-Vsetín. Najbliższe większe miasta to Vsetín (11 km) i Zlín (22 km) ze słynnym ZOO i romantycznym zamkiem Lešná. Warto zwiedzić piękną okolicę, wybrać się na spacer do Vartovna wieża widokowa (3,5 km) lub nieco dalej do Pulčín z Pulčínskimi Skałami (30 km). Hotel może doradzić w sprawie innych tras pieszych i rowerowych z widokami. Zimą nie będziesz miał daleko do uprawiania narciarstwa biegowego lub narciarstwa - najbliższy ośrodek Ski Jasenka znajduje się zaledwie około 10 km od hotelu.

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w jednym z 11 gustownie urządzonych pokoi z meblami z litego drewna. Pokoje wyposażone są w telewizor, dostęp do WiFi oraz łazienkę z prysznicem i zestawem kosmetyków.

Co ci się spodoba?

Hotelowa restauracja została gustownie zaprojektowana z myślą o lokalizacji hotelu, dzięki czemu będziesz cieszyć się stylowym otoczeniem, a także pysznymi serwowanymi śniadaniami, lunchami i kolacjami.

Restauracja koncentruje się na specjalnościach z boczniaków, ryb i wędzonych mięs dzięki własnej wędzarni. Latem dostępny jest ogródek na świeżym powietrzu, a po wcześniejszym uzgodnieniu można grillować w hotelu.

Gdzie się zrelaksujesz?

W hotelowym centrum odnowy biologicznej możesz zrelaksować się w jacuzzi i saunie. Możesz także zarezerwować relaksujący masaż. Będziesz cieszyć się relaksem jeszcze bardziej, jeśli zarezerwujesz spa tylko dla siebie..

Podróżujesz z dziećmi?

Dla dzieci przygotowano plac zabaw i boisko.

Coś ekstra

Obok hotelu znajduje się wielofunkcyjne boisko, na którym można zagrać w tenisa, siatkówkę lub piłkę siatkową.

Wnętrza hotelu zdobią dzieła malarzy tak zwanego "widoku wołoskiego ", które są również częścią Niezależnej Narodowej Galerii Wołoskiej.