Hotel Tetřívek

Hotel Tetřívek

Velká Úpa 158, Pec pod Sněžkou
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Hospoda Na Peci s.r.o. PESEL: 08998248


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:30
Zwierzęta domowe
za 100 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis
Restauracja
Schowek na rowery
Przechowalnia sprzętu narciarskiego

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
2,2 km
przystanek
0,3 km
Stok narciarski
0,8 km
Narciarstwo biegowe
0,8 km

O zakwaterowaniu

Hotel Tetřívek znajduje się w popularnym karkonoskim kurorcie Pec pod Śnieżką, nad brzegiem rzeki Úpa. Zimą będzie to oczywiście idealne miejsce szczególnie dla narciarzy, ale przez cały rok można cieszyć się pięknymi wycieczkami i mnóstwem zabawy. Niecałe pół godziny spacerem od hotelu znajduje się na przykład Relax Park (1,9 km) z torem bobslejowym, placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią skuterów i rowerów elektrycznych oraz naleśnikarnią.

Przejdź się Javorską Cestą (2,3 km) i udaj się do Wodospadów Kopalni Vavřinec (3,4 km) lub Do chaty Wielki Tippelt (6,2 km) - jednego z najlepiej zachowanych przykładów architektury ludowej w Karkonoszach. Dalej można udać się szlakiem pieszym do zamku leśnego Aichelburg (4,4 km) z 1863 roku lub do zamku wokół wodospadów Černohorské (7,6 km). Nie można też przegapić wizyty na pięknym Torfowisku Czarnohorskim (6,9 km) lub słynnych Schodach przez korony drzew (14,2 km).

W miesiącach zimowych możesz sprawdzić swoje umiejętności narciarskie, ponieważ będziesz bezpośrednio otoczony przez ośrodki narciarskie SkiResort Černá hora. Najbliższa stacja kolejki linowej ośrodka Velká Úpa znajduje się zaledwie 800 m od hotelu. Do dyspozycji gości jest 2,4 km tras zjazdowych i 5 km tras do narciarstwa biegowego. Można również przetestować ośrodki Pec pod Śnieżką (2,8 km) z 20 trasami zjazdowymi, Černý důl (10,5 km) z 12 trasami, Černá hora (13 km) z 17 trasami zjazdowymi i inne.

Gdzie będziesz spał?

Przytulne pokoje dwu- i czteroosobowe w górskim stylu czekają na Ciebie. Każdy pokój ma własną łazienkę i toaletę, a na życzenie w pokoju można umieścić telewizję satelitarną.

Co ci się spodoba?

Hotelowa restauracja z kominkiem, letnim tarasem i WiFi serwuje pyszne dania kuchni domowej i specjały z dziczyzny.

Tipy na wycieczki

Karkonoski Park Narodowy latem
Karkonoski Park Narodowy latem
Szlak przez wierzchołki drzew Karkonoszy
Szlak przez wierzchołki drzew Karkonoszy
Wodospad Mumlaw
Wodospad Mumlaw