Hotel Vintíř

Hotel Vintíř

Hartmanice 69, Hartmanice
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Jakub Fiala PESEL: 14341352


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
500 Kč/pobyt
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Kącik dla dzieci
Schowek na rowery
Przechowalnia sprzętu narciarskiego

Otoczenie obiektu noclegowego

przystanek
60 m
Stok narciarski
0,7 km
Narciarstwo biegowe
0,7 km

O zakwaterowaniu

Hotel Vintíř położony jest w miejscowości Hartmanice na skraju Parku Narodowego Szumawa, zaledwie 3 minuty spacerem od Górskiej Synagogi z XIX wieku. Obiekt nosi imię świętego Vintíra - patrona Szumawy. W pięknej przyrodzie parku narodowego, bogatej w miejsca wycieczek i inne atrakcje, będziesz cieszyć się wspaniałymi wakacjami o każdej porze roku.

W cieplejszych miesiącach można cieszyć się spacerami i przejażdżkami rowerowymi - wybierz się na Hamižná Nature Trail lub Gold Rush Trail, obie poświęcone historii "gorączki złota" na Szumawie. W pobliskich Susicach (9,7 km) można odświeżyć się w kąpielisku i podziwiać widok na okolicę z zbiornika wodnego Faustinka, punktu widokowego Svatobor lub punktu widokowego Zizkov vrch. W Górach Kašperskich znajduje się Zamek Kašperk (16,6 km), Muzeum Szumawy (10,8 km), Historyczne Muzeum Motocykli (10,9 km) lub Trasa Gier Leśnych.

Zimą można cieszyć się dobrą zabawą na nartach, snowboardzie lub nartach biegowych. Najbliższym ośrodkiem narciarskim jest Ski Resort Hartmanice (700 m), gdzie znajduje się stok narciarski o długości 600 m. W niewielkiej odległości znajdują się również ośrodki narciarskie Kašperské hory (11,4 km) z 4 trasami zjazdowymi, Nad nádražím - Belveder (19,2 km) z 7 trasami zjazdowymi, Špičák (22,9 km) - który oferuje 14 tras zjazdowych, Nové Hutě (26,1 km) i Kubova chata' (41 km).

Gdzie będziesz spał?

Zostaniesz zakwaterowany w przytulnym pokoju czteroosobowym Standard o powierzchni 32 m². W pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze, telewizor, WiFi, mini-lodówka i czajnik elektryczny.

Co ci się spodoba?

Restauracja koncentruje się głównie na honorowych czeskich potrawach przygotowywanych z wysokiej jakości składników. Posiada również słoneczny taras z miejscami do siedzenia na świeżym powietrzu, gdzie można napić się filiżanki kawy lub kieliszka ulubionego napoju z pięknym widokiem na górę Hamizna.

Podróżujesz z dziećmi?

W restauracji znajdują się krzesełka dla dzieci dla małych gości, a następnie mogą one bawić się w kąciku dla dzieci, który znajduje się w salonie. W razie potrzeby można również wypożyczyć 2 łóżeczka dziecięce.

Coś ekstra

Bardziej niegrzeczni ucieszą się z piłkarzyków, dla spokojniejszego odpoczynku można skorzystać z pokoju wspólnego z biblioteką. Jest też zamykany pokój szkolny.