Hotel Dobczyce ***

Hotel Dobczyce ***

Jałowcowa 30, Dobczyce
Polska

Obsługiwany przez firmę:
AVIKA spol. z o.o. PESEL: 388461097


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Zwierzęta domowe
za 20 Zł/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Kącik dla dzieci
Plac zabaw dla dzieci
Suszarka do włosów
Basen zewnętrzny

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od jeziora
0,6 km
przystanek
2 km

O zakwaterowaniu

Hotel Dobczyce *** położony jest pośród zieleni w pobliżu brzegu Jeziora Dobczyckiego, z pięknym panoramicznym widokiem z hotelu. W okolicy jest wiele możliwości do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Wystarczy przejść przez most na Rabie, aby dotrzeć do malowniczego, zabytkowego miasta Dobczyce. Znajduje się tu gotycki zamek (2,5 km), kościół św. Jana Chrzciciela z dzwonnicą (3 km) oraz interesująca kuchnia z przykładami tradycyjnej architektury drewnianej (3 km). Zdecydowanie warto zobaczyć pobliską perełkę ukrytą pod ziemią - Kopalnię Soli Wieliczka (12 km), która śledzi wydobycie soli od średniowiecza do dnia dzisiejszego i jest zabytkiem UNESCO. W zasięgu ręki znajduje się również inne miejsce wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Piękne historyczne centrum Krakowa z Zamkiem Wawel, wspaniałym Rynkiem Głównym i żydowską dzielnicą Kazimierz znajduje się zaledwie 30 km od hotelu. W okresie bożonarodzeniowym w Krakowie można podziwiać jeden z najpiękniejszych jarmarków bożonarodzeniowych w całej Europie. Osoby interesujące się historią mogą wybrać się do oddalonego o 100 km obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu.

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką lub w studio trzy- lub czteroosobowym. Udogodnienia obejmują WiFi, telewizor i suszarkę do włosów.

Co ci się spodoba?

Każdego ranka goście mogą delektować się śniadaniem w formie bufetu w nowoczesnej restauracji. Można również zjeść wczesną kolację. Jeśli zgłodniejesz w ciągu dnia lub wieczorem, możesz zamówić coś z regularnego menu.

Gdzie się zrelaksujesz?

W sezonie letnim dostępny jest duży odkryty basen, w którym można się dobrze bawić i zrelaksować.

Podróżujesz z dziećmi?

Dla małych gości przygotowano kącik dla dzieci pełen zabawek.

Coś ekstra

Hotel posiada podwórko do grillowania na świeżym powietrzu, a także do uprawiania sportu. Znajdziesz tu korty tenisowe i boiska zewnętrzne do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki.