Lázeňský dům Palacký

Lázeňský dům Palacký

Plzeňská 59, Konstantinovy Lázně
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Léčebné lázně Konstantinovy lázně a.s. PESEL: 29090300


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Parking za 50 Kč/noc

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Suszarka do włosów

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
100 m
Odległość od spa
0,2 km
przystanek
0,7 km
Stok narciarski
30 km

O zakwaterowaniu

Domy uzdrowiskowe Mánes, Palacký i Purkyně znajdują się w centrum spokojnego uzdrowiska Konstantinovy Lázně, około 30 km od Mariańskich Łaźni i 40 km od Pilzna. Główną atrakcją są oczywiście tutejsze uzdrowiska. Najstarszy pawilon uzdrowiskowy, Stare Uzdrowisko, został zbudowany tutaj pod koniec XVIII wieku. Obecnie znajduje się tu piękny park leśny (1,2 km) i gigantyczne nowoczesne centrum wellness (450 m).

Jeśli zrobisz sobie przerwę od relaksu w spa, możesz w pełni cieszyć się kolejną zaletą tej lokalizacji - ciekawymi ścieżkami przyrodniczymi. Wybierz się na spacer ścieżką przyrodniczą do Studni Miłości (7,5 km), do Hradiště vrch (5,5 km), Ovčí vrch (10 km) lub do miejscowości Sipín (7 km). Po drodze zobaczysz magiczne punkty widokowe, zalany kamieniołom lub romantyczne ruiny zamku Gutštejn. Latem można odświeżyć się na zewnętrznym basenie (1,2 km) lub w pobliskim kamieniołomie Hradiště vrch.

Na dłuższą wycieczkę warto wybrać się do Mariańskich Łaźni (28 km) ze słynną śpiewającą fontanną i pięknymi kolumnadami lub do Plzeň (40 km), gdzie można odwiedzić Plzeňský Prazdroj Brewery i Brewery Museum, zwiedzić tajemnicze podziemia miasta, bawić się w ogrodach zoologicznym i botanicznym, DinoParku lub Techmania Science Centre.

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w jednym z trzech zabytkowych domów uzdrowiskowych. Wszystkie pokoje są identycznie wyposażone, a ich wnętrza utrzymane są w historycznym stylu. Oprócz łóżek do dyspozycji gości jest biurko do pracy, telewizor, telefon, WiFi i lodówka. W łazience, która jest częścią pokoju, znajduje się suszarka, przybory toaletowe i ręczniki.

Co ci się spodoba?

Specjały kuchni czeskiej i zagranicznej będą serwowane w pobliskim hotelu uzdrowiskowym Jirasek *** lub Prusík ***. Do obu hoteli można dojść w kilka minut przez park z leczniczym źródłem mineralnym.

Gdzie się zrelaksujesz?

Będziesz miał wiele możliwości pływania. W pobliskim hotelu Prusík (600 m) znajduje się mniejszy basen hotelowy, a także jaskinia solna i wanna z masażem. Punktem kulminacyjnym będzie relaks w Centrum Wellness Konstantin o powierzchni 800 m², zaledwie 450 metrów od hotelu. W dwupiętrowym budynku znajdują się:

  • Podgrzewany basen, jacuzzi i kładki Kneippa.
  • Świat sauny z bio sauną, sauną fińską i łaźnią parową
  • Strefa relaksu i bar z przekąskami
  • Centrum fitness Star Trac
  • Szeroki wybór masaży i zabiegów

Coś ekstra

Istnieje również ciekawy program kulturalny, w tym wykłady ekspertów i wieczory taneczne z muzyką na żywo.