Parkhotel Terezín ***

Parkhotel Terezín ***

Máchova 163, Terezín
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Complete hospitality4you s.r.o. PESEL: 07668805


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
15:00 - 22:00
Check Out
do 12:00
Zwierzęta domowe
za 150 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Pokój konferencyjny
Suszarka do włosów

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
100 m
przystanek
0,2 km

O zakwaterowaniu

Parkhotel Terezín *** znajduje się w centrum miasta-twierdzy Terezín, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego parku leśnego. Z hotelu jest dosłownie kilka kroków do Małej Twierdzy i Miejsca Pamięci Terezín z muzeum (200 m). W otoczeniu byłego obozu koncentracyjnego można dowiedzieć się wielu interesujących informacji z historii wojny. Tuż za murami miasta znajduje się pole golfowe Kotlina u zbiegu rzek Ohře i Elbe (600 m). Rowerzyści mogą połączyć się bezpośrednio w Terezinie z Labską trasą, która przecina Czeską Wyżynę Środkową na 90-kilometrowej trasie. Innymi popularnymi miejscami turystycznymi są monumentalna Góra Říp (17 km), Zamek Libochovice (25 km), Zamek Ploskovice (13 km) i Zamek Házmburk (17 km). Pobliskie Žernosecká jezero (12 km) oferuje doskonałe warunki do pływania i uprawiania sportów wodnych. Ciekawym urozmaiceniem pobytu może być pływanie łodzią po Łabie do granicy z Niemcami przez malowniczy krajobraz Czesko-Saksońskiej Szwajcarii.

Gdzie będziesz spał?

Podczas pobytu będziesz mieszkać w pokoju dwuosobowym wyposażonym w połączenie Wi-Fi i telewizor. Pokój obejmuje również prywatną łazienkę. Goście hotelowi mogą korzystać ze wspólnego aneksu kuchennego na korytarzu. Znajduje się w nim kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik i podwójny bojler elektryczny.

Co ci się spodoba?

Miłym początkiem każdego dnia pobytu będzie kontynentalne śniadanie serwowane codziennie rano w hotelowej restauracji. W ciągu dnia można zamówić dania z regularnego menu. Wieczorem serwowana jest kolacja z wyborem opcji menu.