Penzion Adak

Penzion Adak

Párnica 370, Párnica
Słowacja

Obsługiwany przez firmę:
P & M ROYAL s.r.o. PESEL: 51130475


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 10 €/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Przechowalnia sprzętu narciarskiego

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
9,8 km
przystanek
0,7 km
Aquapark
8,6 km
Stok narciarski
10 km

O zakwaterowaniu

Penzion Adak znajduje się w miejscowości Párnica na skraju Parku Narodowego Mała Fatra. Odkryj piękno tego raju dla wędrowców, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy lubisz spacerować po trawiastych grzbietach, czy wolisz wymagające wędrówki alpejskie, będziesz cieszyć się doskonałym aktywnym wypoczynkiem pełnym niezapomnianych wrażeń.

Jednym z najbardziej znanych miejsc turystycznych w Małej Fatrze jest wąski Kaniony dziur Janosika (15 km) z drabinkami i kładkami tuż nad strumieniem. Można tu pokonać niewielką, 5-kilometrową trasę lub wybrać trudniejszą, 12-kilometrową. Można również wspiąć się na najwyższy szczyt Małej Fatry - Velký Kriváň (19 km) lub sąsiednie góry Chleb (17 km) i Poludný grúň (13 km). Inne atrakcje tego obszaru to Zamek Likava (24 km), Zamek Orawski (18 km) i Sanatorium Vlkolínec (30 km), które jest zabytkiem UNESCO.

Malá Fatra jest również idealnym miejscem na ferie zimowe. Najbliższy ośrodek narciarski Malá Lučivná oddalony jest o zaledwie 3 km. Doskonałych warunków narciarskich można spodziewać się w ośrodkach Kubínska hoľa (13 km) lub Vrátna Dolina (19 km).

Gdzie będziesz spał?

Zostaniesz zakwaterowany w pokoju dwuosobowym z dodatkowym łóżkiem lub w pokoju trzyosobowym. Oba typy pokoi dysponują prywatną łazienką. Udogodnienia obejmują telewizor i dostęp do WiFi.

Co ci się spodoba?

W pensjonacie znajduje się restauracja, w której codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu (w przypadku niskiego obłożenia śniadanie jest serwowane). Wieczorem serwowana jest trzydaniowa kolacja składająca się z zupy, dania głównego i deseru.

Podróżujesz z dziećmi?

Kącik dla dzieci jest dostępny dla najmłodszych gości.

Tipy na wycieczki

Park Narodowy Mała Fatra
Park Narodowy Mała Fatra
Janosikowe dziury
Janosikowe dziury
Terchova
Terchova