Penzion Pod pralesem

Penzion Pod pralesem

Zátoň 7, Lenora
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Zdena Tůmová PESEL: 73547107


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
15:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 150 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis
Restauracja
Kącik dla dzieci
Plac zabaw dla dzieci
Schowek na rowery
Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Baby friendly

Otoczenie obiektu noclegowego

przystanek
50 m
Stok narciarski
3,5 km
Narciarstwo biegowe
7,1 km

O zakwaterowaniu

Pensjonat Pod Pralesem w południowoczeskiej miejscowości Záton pod Boubínem to idealne miejsce na relaks w malowniczej i spokojnej okolicy Sumavy. Boubínský pralas i Park Narodowy Szumawa z czystymi jeziorami polodowcowymi, głębokimi lasami i starożytnymi bagnami będą na wyciągnięcie ręki.

Spacer do Zátonská góra (3,5 km) lub w głąb lasu. Odwiedź Staw Boubín (4,7 km) i rezerwat jeleni (7,7 km). Możesz dowiedzieć się więcej o lokalnej przyrodzie na ścieżce dydaktycznej Boubínský prales i podziwiać okolicę z lotu ptaka z punktu widokowego Soumarské torfowisko (6,4 km), do którego prowadzi inna ścieżka dydaktyczna.

Miłośnikom historii spodoba się również pobliskie muzeum Volary (10 km) z kilkoma wystawami i Volarské menhiry (10,8 km) - kamienny krąg, który został zbudowany w 2007 roku, ale skały pochodzą z czasów przedchrześcijańskich.

Zimą można zwiedzać okolicę na nartach biegowych lub skorzystać z kilku pobliskich ośrodków narciarskich. Oddalona o 7 minut jazdy samochodem Kubova Huta oferuje 4 stoki narciarskie i 400-metrowy snowpark. Do niemieckiego Mitterdorf pełnego stoków i wysokiej jakości wyciągów można dojechać w około 20 minut.

Gdzie będziesz spał?

Całkowita pojemność pensjonatu wynosi 35 łóżek. Możesz cieszyć się jasnymi, przytulnymi pokojami z parkietem wyposażonymi w większości w drewniane meble. Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem.

Co ci się spodoba?

W pensjonacie nie ma tradycyjnej restauracji, ale duża jadalnia na parterze serwuje śniadanie w formie bufetu i obfite kolacje.

Podróżujesz z dziećmi?

Pensjonat jest często odwiedzany przez rodziny z dziećmi. W jadalni znajduje się kącik dziecięcy z mnóstwem zabawek, w ogrodzie za pensjonatem plac zabaw z trampoliną, piaskownicą i innymi atrakcjami i sprzętami.

Coś ekstra

W pensjonacie znajduje się pokój szkolny i narciarski, a nie tylko dzieci, ale także dorośli docenią stół do ping ponga.