Penzion Zelený Háj

Penzion Zelený Háj

Merklín 107, Merklín
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Vladimíra Hofmanová PESEL: 88608123


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
150 CZK/pobyt - po wcześniejszym uzgodnieniu
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Możliwość procedur

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
4,8 km
przystanek
1,6 km
Stok narciarski
3,7 km

O zakwaterowaniu

Pension Zelený Háj znajduje się w spokojnej osadzie domków letniskowych w pobliżu miejscowości Merklín, w regionie pilzneńskim. Będziesz cieszyć się relaksującym pobytem na łonie natury, ale także wieloma interesującymi wycieczkami. Na przykład, można wybrać się na spacer wzdłuż Bijadla Ścieżka przyrodnicza (4,9 km) tuż za Merklín, poświęcony przyrodzie, starym rzemiosłom i polowaniom. Obszar ten jest również domem dla jeleni, danieli, muflonów, dzików i innych zwierząt leśnych. Można też dojść aż do Chalup, do wieży widokowej Chalupská Štěpánka (7,8 km) lub Babička (8,6 km).

W pobliskich Chudenicach (15,2 km) znajduje się zamek z XIII wieku, 45-metrowa wieża Bolfánek i ogród botaniczny z 1828 roku, który jest obecnie narodowym pomnikiem przyrody. W Klatovach (28,2 km) znajduje się letni basen, barokowa apteka U Bílého jednorožce, która działa od 1639 roku, Muzeum Historii Naturalnej Hostas i Merkandinovy sady - jeden z najstarszych parków w Republice Czeskiej.

Możesz także wybrać się do Zamku Svihov (18,3 km), gdzie nakręcono bajkę Trzy orzeszki dla Kopciuszka, pięknego Nebílovský Zamek (27,6 km) lub Zamku Horsovsky Týn (15,5 km) z imponującymi fosami i sześcioma trasami zwiedzania, z których jedna poświęcona jest japońskiej hrabinie Mitsuko Coudenhove-Kalergi. Nie będziesz też daleko od Plzeň (33,4 km). Odwiedź lokalne Centrum Nauki Techmania, Muzeum zachodnio-czeskie, Muzeum Browaru, zoo, Dinopark i inne atrakcje.

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w jednym z przytulnych, komfortowo urządzonych pokoi. W każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka z toaletą, telewizor, łącze WiFi i lodówka.

  • Pokój dwuosobowy ma powierzchnię około 17 m² i jest wyposażony w łóżko podwójne lub dwa łóżka pojedyncze. W pokoju znajduje się również stół z miejscem do siedzenia i meble do przechowywania.

  • Pokój czteroosobowy ma powierzchnię ok. 20 m² i wyposażony jest w 4 łóżka (podwójne lub pojedyncze), stół z krzesłami i szafki do przechowywania.

Co ci się spodoba?

W pensjonacie nie ma klasycznej restauracji, ale można zjeść przynajmniej serwowane śniadanie z dostawą do pokoju. W ciągu dnia można odświeżyć się w samoobsługowym barze z butelkowanym piwem, napojami bezalkoholowymi, orzeszkami, frytkami, marynowanym serem, topielcami i innymi przysmakami. Dostępna jest również wspólna kuchnia i ekspres do kawy.

Gdzie się zrelaksujesz?

Po wcześniejszym uzgodnieniu pobyt można urozmaicić relaksującym masażem.

Coś ekstra

Latem można grać w kręgle na świeżym powietrzu, badmintona lub posiedzieć przy ognisku, a w chłodniejsze dni docenić można kryty pokój gier z pongiem, ping pongiem i piłkarzykami.