Penzion Pulse Podhájska

Penzion Pulse Podhájska

Belek 402, Podhájska
Słowacja

Obsługiwany przez firmę:
PULSE 2 s.r.o. PESEL: 44706367


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Częsciowo
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis
Możliwość procedur
Restauracja
Plac zabaw dla dzieci
Basen zewnętrzny

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
1,2 km
Odległość od spa
1,5 km
przystanek
0,2 km
Aquapark
1,5 km

O zakwaterowaniu

Pension Pulse znajduje się w popularnym uzdrowisku Podhajska na południu Słowacji. Przyjedź nad "słowackie Morze Martwe", aby się zrelaksować i naładować baterie.

Uzdrowisko termalne Aquamarin znajduje się zaledwie 2 km od pensjonatu, więc od unikalnej wody leczniczej dzieli Cię tylko krótki spacer. Kompleks obejmuje świat basenów z 9 basenami oraz świat witalny z saunami, tepidarium i strefą relaksu. Woda z tutejszych źródeł termalnych jest słona, a jej dobroczynny wpływ na cały organizm jest porównywalny z wodą z Morza Martwego.

Malowniczy kraj winiarski wokół Podhájská można odkrywać na szlakach pieszych i rowerowych. Prowadzą one na przykład do ruin klasztoru marianów (4 km) lub do miejscowości Trávnica (4,5 km), gdzie można zwiedzić trzy zamki: klasycystyczny zamek Balogh, barokowy zamek Rudnyánszky i późnoklasycystyczny zamek Ladislav Barlanghi. Rozległe ruiny Levické zamek (26 km) są również warte zobaczenia, z wyjątkową tajemniczą atmosferą.

Gdzie będziesz spał?

Obiekt oferuje odnowione pokoje dwuosobowe z łazienką i balkonem. Udogodnienia obejmują klimatyzację, telewizor i dostęp do WiFi. Do niektórych pokoi można wstawić dodatkowe łóżko.

Co ci się spodoba?

W restauracji pensjonatu można delektować się doskonałą kuchnią domową. Serwuje ona zarówno tradycyjne dania kuchni słowackiej, jak i międzynarodowe specjały.

Gdzie się zrelaksujesz?

W sezonie letnim można odświeżyć się w basenie ze słoną wodą.