Spa Hotel Anglický Dvůr ****

Spa Hotel Anglický Dvůr ****

Sadová 956/28, Karlovy Vary
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Carlsbad Hotels Group s.r.o. PESEL: 09253335


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Zwierzęta domowe
za 250 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Parking za 400 Kč/noc

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Jacuzzi
Sauna
Możliwość procedur
Restauracja
Suszarka do włosów
Wellness

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,6 km
Odległość od spa
1,1 km
przystanek
0,4 km
Aquapark
28 km
Stok narciarski
15 km

O zakwaterowaniu

Hotel Spa Anglický Dvůr **** znajduje się w centrum Karlowych Warów, w zabytkowym budynku z XIX wieku. Z hotelu można w ciągu kilku minut dojść do brzegu rzeki Teplá, wzdłuż której można spacerować wzdłuż słynnych Karlovy Vary kolumnady. Z najbliższej Sadové kolonáda (300 m) można dotrzeć do Vřídelní kolonáda (800 m) przez kolumnady Mlýnská (600 m) i Tržní (700 m). Tutaj można skosztować legendarnego wiosennego Vřídla, a także wybrać się na ciekawą wycieczkę do podziemi.

Miłośnicy architektury i słodkich przysmaków powinni udać się dalej od kolumnad do kultowego budynku grandhotel Pupp (1 km), gdzie w kawiarni można skosztować oryginalnego Pupp tortu i innych wyjątkowych specjałów. Z hotelu można następnie przejść pieszo lub wjechać kolejką linową na Diana Wieża widokowa (2,2 km), z której widać całe uzdrowisko jak na dłoni. Więcej pięknych widoków można podziwiać z punktu widokowego Karola IV (1,4 km) lub Trzech Krzyży (2,5 km) po drugiej stronie rzeki Teplá.

Podczas wakacji w Karlowych Warach polecamy również wizytę w Muzeum Becherovka (1 km) i Hucie Szkła Moser z galerią sprzedaży (1,3 km), gdzie można kupić oryginalne pamiątki dla swoich bliskich.

Ulubione sporty zimowe można uprawiać w pobliskich skiarealach w Bozi Dar (28 km), w Klínovcu (30 km) lub Jáchymovie (22 km).

Gdzie będziesz spał?

Pokój dwuosobowy Standard wyposażony jest w wygodne łóżko, łącze WiFi, telewizor, lodówkę, telefon, sejf i oczywiście prywatną łazienkę z suszarką do włosów i zestawem kosmetyków.

Co ci się spodoba?

Poranek czyni dzień, więc każdy dzień pobytu rozpoczniesz od obfitego śniadania bufetowego. Menu oferuje świeże, smaczne i zdrowe dania kuchni czeskiej, rosyjskiej i międzynarodowej. Kolacja dla gości hotelowych ma formę wyboru menu i obejmuje stół z przystawkami, sałatkami i deserami.

Gdzie się zrelaksujesz?

W hotelu znajduje się wellness z sauną, kładką Kneippa i grotą solną. Można również skorzystać z wielu różnych rodzajów masaży i zabiegów terapeutycznych wykonywanych przez profesjonalny personel.

Tipy na wycieczki

Karlowe Wary
Karlowe Wary
Łaźnie Alżbiety
Łaźnie Alżbiety
Gorące źródła i Kolumnada gorących źródeł
Gorące źródła i Kolumnada gorących źródeł