Thermál Hotel **

Thermál Hotel **

Táncsics Mihály utca 38., Komárom
Węgry

Obsługiwany przez firmę:
Komthermál Kft PESEL: 11-09-000789


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Częsciowo
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Sauna
Spa
Kącik dla dzieci
Plac zabaw dla dzieci
Schowek na rowery
Wypożyczalnia rowerów
Wellness
Basen wewnętrzny
Basen zewnętrzny

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
1,6 km
Odległość od spa
0,5 km
przystanek
0,4 km
Aquapark
0,5 km

O zakwaterowaniu

Thermal Hotel znajduje się w mieście Komárom, bezpośrednio na terenie Brigetiona Spa, nad brzegiem Dunaju. Nie przegap zwiedzania podczas wakacji, przyjemny spacer zabierze Cię do Twierdzy Csillag (1 km) lub Twierdzy Monoštor (3,4 km), która jest obecnie wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, pochodzi z XIX wieku i jest największą nowoczesną twierdzą w Europie Środkowej.

Następnie wystarczy przejść przez Most Elżbiety nad Dunajem, aby odkryć słowackie miasto Komárno (1,7 km) z wieloma zabytkami i słynną Fundacją Europy. Warto odwiedzić tutaj Pawilon Oficerski (3 km), Muzeum Dunaju (2,8 km), którego wystawy obejmują Rzymskie Lapidarium (5,2 km) lub Galerię Limes (3,3 km), gdzie można zobaczyć wystawy nowoczesnych dzieł i występy artystyczne w pięknym otoczeniu dawnego franciszkańskiego kościoła wojskowego.

Można również wybrać się na wycieczkę na stronę węgierską, na przykład do miasta Tata (20 km). Tutaj można zobaczyć gotycki zamek z początku XV wieku z muzeum historycznym, przejść się ścieżką przyrodniczą w obszarze chronionym Fényes Tanösvény (18,5 km) lub odwiedzić Arboretum Agostyáni (26,1 km) z setkami różnych gatunków roślin i zwierząt z 1910 roku.

Gdzie będziesz spał?

Będziesz mieszkać w komfortowym pokoju dwuosobowym Standard z meblami z drewna sosnowego, telewizorem, lodówką i połączeniem WiFi . Oczywiście jest oddzielna łazienka z prysznicem. Niektóre pokoje posiadają również prywatny balkon.

Za dodatkową opłatą można wybrać pokój Superior. Jest on tej samej wielkości i identycznie wyposażony jak opcja Standard, ale posiada również klimatyzację, którą docenisz szczególnie latem, a w chłodniejszych miesiącach będziesz miał do dyspozycji szlafroki.

Co ci się spodoba?

Śniadanie w formie bufetu można zjeść w hotelowej restauracji. Serwowane jest ono od 07:00 do 10:00 rano i obejmuje urozmaicony wybór dań pikantnych, słodkich, zimnych i gorących. W ciągu dnia na terenie łaźni termalnych można zjeść lekki lunch lub przekąskę, a na kolację warto wybrać się do jednej z restauracji w mieście, w wyborze której pomoże recepcja.

Gdzie się zrelaksujesz?

Ciesz się nieograniczonym dostępem do leczniczego spa Brigetio. W części zewnętrznej znajduje się basen termalny (30-38°C), basen pływacki (22-25°C), basen rozrywkowy ze zjeżdżalniami (25-28°C) i basen dla dzieci (27-30°C), a w części wewnętrznej basen termalny (34-36°C), basen pływacki (25-28°C) i płytki basen do ćwiczeń dla dzieci (30-33°C). Tutejsza woda lecznicza o temperaturze 62 °C jest odpowiednia do leczenia chorób reumatycznych, rehabilitacji pooperacyjnej i pourazowej lub problemów ginekologicznych.

Rozgrzej się w świecie saun z mentolową i cytrusową sauną fińską, sauną na podczerwień i sauną parową. Jest też jaskinia solna. Możesz także wypróbować zewnętrzny ogród saunowy z domkami saunowymi, basenem chłodzącym i częścią relaksacyjną z leżakami. Dzień można umilić sobie wieloma rodzajami masaży i zabiegów spa.

Podróżujesz z dziećmi?

Na najmłodszych gości czeka mnóstwo zabaw w hotelowym playroomie. W strefie wellness mogą bawić się w basenach dla dzieci z atrakcjami lub na zewnętrznych placach zabaw. Hotel oferuje łóżeczko dziecięce dla wygody nawet najmniejszych gości.

Coś ekstra

Dla aktywnych gości strefa spa oferuje wiele zajęć sportowych. Znajdziesz tu boiska do siatkówki, koszykówki i siatkówki, wypożyczalnię rowerów oraz różnorodne programy sportowe i rozrywkowe.