Ciesz się komfortem nowo wyremontowanego hotelu w centrum Krakowa, skąd możesz wybrać się na piękne zabytki, sklepy lub kawiarnie. Czekają na Ciebie śniadania i możliwość odwiedzenia hotelowego baru.

O zakwaterowaniu

Hotel Shalom Kazimierz oferuje przyjemne zakwaterowanie w butikowym stylu w starej żydowskiej dzielnicy Kazimierz w centrum Krakowa. Historyczne centrum miasta jest zabytkiem UNESCO. Najważniejsze zabytki Krakowa znajdują się dosłownie kilka kroków od hotelu. Udaj się na Zamek na Wawelu (1 km) lub Rynek Główny (1,5 km) z wieżą ratuszową i kamiennym targiem w Sukiennicach. Centrum miasta można całkowicie ominąć przez piękny Park Planty (700 m). W pobliżu znajdziesz wiele znakomitych restauracji, kawiarni i sklepów z czekoladą. Bardzo popularnym miejscem turystycznym jest również ogród zoologiczny (7 km). W grudniu Rynek Główny zamienia się w adwentowe miasteczko, w którym odbywają się jedne z najpiękniejszych jarmarków bożonarodzeniowych w Europie. Kraków jest idealną bazą wypadową do zwiedzania pozostałych dwóch zabytków UNESCO. Podczas pobytu nie zapomnij odwiedzić królewskich kopalni soli w Wieliczce i Bochni (16 km). Osobom bardziej zahartowanym polecamy obóz koncentracyjny Auschwitz (70 km).

Gdzie będziesz spał?

Zakwaterowanie czeka na Ciebie w eleganckim pokoju dwuosobowym z dużym wygodnym łóżkiem. Wyposażenie pokoi obejmuje telewizor LCD, łącze WiFi, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz prywatną łazienkę z suszarką do włosów, szlafrokami, ręcznikami i zestawem kosmetyków.

Co ci się spodoba?

Codziennie rano możesz zjeść śniadanie z wyborem z menu. Zapraszamy na ciepłe i zimne dania przygotowywane z wysokiej jakości lokalnych składników. Apetyt na coś dobrego do jedzenia i picia można zaspokoić w stylowym hotelowym barze Triangle.

Shalom Kazimierz ***

Shalom Kazimierz ***

ul. Józefa 30 / ul. Kupa 26 , Krakow
Polska

Obsługiwany przez firmę:
NOBILTON GROUP Sp. z o.o. PESEL: 525101223


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Zwierzęta domowe
za 50 €/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Możliwość procedur
Schowek na rowery
Wypożyczalnia rowerów
Pokój konferencyjny

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
3 km
Przystanek
0,5 km

Tipy na wycieczki

Kraków

Kraków Tip na pobyt

Kraków można bezpiecznie dodać do Pragi, Paryża i innych europejskich stolic turystycznych. Chociaż nie jest stolicą, z pewnością jest najbardziej znaczącym kulturowo miastem w Polsce. Położenie nad Wisłą, ilość ciekawych zabytków, ale także romantyczna atmosfera ze stylowymi kawiarniami i restauracjami czynią Kraków ciekawym celem na kilkudniową wycieczkę.

Czego nie przegapić będąc w Krakowie?

  • Zamek na Wawelu
  • Rynek Główny czyli Rynek Główny z zabytkowym rynkiem w Sukiennicach
  • Kopalnie soli w Wieliczce
  • Wieża Ratuszowa, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, Kazimierz i Rynek Podziemny są warte odwiedzenia.

Nie tylko dzieci ucieszą się spacerem po miejscowym ZOO i wizytą w Smoczej Jaskini, która znajduje się na Wzgórzu Wawelskim. Koniecznie odwiedź Kraków w okresie przedświątecznym, kiedy odbywają się tu piękne jarmarki adwentowe.

Więcej informacji
Wawel
Wawel
ZOO Kraków
ZOO Kraków
Aquapark Kraków
Aquapark Kraków