Bianka Apartmanház Bogács znajduje się zaledwie 1,3 km od wspaniałych łaźni termalnych i basenu. Jedź tutaj też na relaks! Oprócz komfortowych apartamentów i smacznej obiadokolacji możesz liczyć na wrażenia każdego dnia - codziennie dostaniesz bilet do spa lub możesz wypożyczyć rowery i zwiedzać okolicę. Dla dzieci przygotowano plac zabaw, a dla dorosłych sprzęt do grillowania.

O zakwaterowaniu

Bianka Apartments znajduje się w malowniczym miasteczku Bogács na północy Węgier. Słynne łaźnie termalne znajdują się zaledwie 1,2 km od obiektu. Jak na dłoni zobaczysz tutejszy urodzajny krajobraz usiany winnicami z Punktu Widokowego Tysiąclecia (1,3 km). W pobliskim zbiorniku Szoros (2 km) można łowić ryby.

Zamek De La Motte w pobliskiej wiosce Noszvaj (7 km) jest również popularnym celem turystów. Jeśli chodzi o zabytki, wybierz się do Egeru (18 km), gdzie znajdziesz minaret, obserwatorium i wspaniałe barokowe pałace. Około 6 km od Egeru leży mniejsze uzdrowisko Egerszalók (26 km), które oferuje naprawdę niezwykłą naturalną panoramę jak na standardy europejskie. Tutejsze trawertynowe tarasy to nie tylko niesamowity naturalny spektakl, ale tutejsza woda ma wyjątkowe właściwości lecznicze.

Do słynnych win z regionu Egeru należy Egri Bikavér czy Tokajské, których można skosztować niemal na każdym kroku.

Gdzie będziesz spał?

Zamieszkasz w komfortowo urządzonym apartamencie dla dwóch osób, który obejmuje własną łazienkę oraz w pełni wyposażoną kuchnię z kuchenką, lodówką i czajnikiem. W apartamencie znajduje się Wi-Fi i TV. Do mieszkania przynależy również balkon.

Co ci się spodoba?

Każdy dzień pobytu rozpoczniesz od obfitego śniadania w formie bufetu. Obiady odbywają się w formie wyboru z karty w pobliskiej restauracji Jurta Kert.

Podróżujesz z dziećmi?

Częścią terenu jest plac zabaw, na którym mali goście mogą się świetnie bawić.

Bianka Apartmanház Bogács

Bianka Apartmanház Bogács

Andornak u. 23. , Bogács
Węgry

Obsługiwany przez firmę:
Tikomill Kft. PESEL: 0509032509


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Gratis
Dla osób niepełnosprawnych
Częsciowo
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Plac zabaw dla dzieci
Schowek na rowery
Wypożyczalnia rowerów

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od spa
1,3 km
Przystanek
0,9 km