Poznaj Kutną Horę z całym jej pięknem i zatrzymaj się w Hotelu Vila U Varhanáře *** w samym jej centrum. W pobliżu znajduje się kilka zabytków UNESCO, które zdecydowanie warto odwiedzić. Wyżywienie zapewniamy w formie obiadokolacji z bogatym bufetem śniadaniowym, w tym powitalną butelką wina musującego.

O zakwaterowaniu

Villa U Varhanáře ***, pierwotnie secesyjna willa rodziny organistów, szczyci się wyjątkowo dobrą lokalizacją. Świątynia św. Barbary, jeden z najważniejszych kutnohorskich zabytków wpisanych na listę UNESCO, znajdują się nie tylko w odległości spaceru (330 m), ale także pięknie widoczne bezpośrednio z okien pokoju. Z Willi w kilka chwil można również dotrzeć do innych ważnych miejsc, np. do kościoła św. Jana Nepomucena (350 m), Dom Dačickich (380 m) czy Kościół św. Jakuba (650 m).

Gdzie będziesz spał?

W Villa U Varhanář *** zakwaterowani zostaną Państwo w jednym z 10 przytulnych pokoi. W każdym z nich znajdziecie Państwo telewizor z satelitą, bezpłatny internet, czajnik, stolik, szafę oraz prywatną łazienkę z prysznicem.

Co ci się spodoba?

W hotelowej restauracji można skosztować kuchni czeskiej i międzynarodowej. Śniadania można zjeść według własnego gustu dzięki bogatemu bufetowi, obiady serwowane są w dwóch daniach. Jednocześnie masz możliwość posiedzieć w kawiarni z dużym tarasem widokowym. Na kranie zawsze jest Zlatá 12 lub Stríbrná 11 z Měšťanský piwowar Kutná Hora.

Vila u Varhanáře ***

Vila u Varhanáře ***

Barborská 11 , Kutná Hora
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Pocket city s.r.o. PESEL: 08415790


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Bezpłatnie na ulicy ok. 100 m od hotelu

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Możliwość procedur
Restauracja
Schowek na rowery
Pokój konferencyjny
Minibar

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,8 km
Przystanek
0,4 km

Tipy na wycieczki

Kutná Hora

Kutná Hora Tip na pobyt

Kutná Hora jest wpisana na listę UNESCO i choć nie ma tam zamku ani pałacu, oferuje tak wiele, że jedna wizyta to za mało. W przeszłości Kutná Hora, jak sama nazwa wskazuje, kojarzona była z odlewnictwem srebra. W średniowieczu było więc jednym z najważniejszych czeskich miast. Dlatego znajdziesz tu dużą liczbę zabytków, uzupełnionych licznymi kawiarniami i restauracjami.

Czego nie przegapić będąc w Kutnej Horze?

  • Kościół Świętej Barbary
  • Kostnice w Sedlcu
  • Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i św. Jana Chrzciciela
  • Spacerując po historycznym centrum miasta, zobacz Kamienną fontannę, Kolumnę Zarazy, Kościół św. Jana Nepomucena, Kamenny dom, Dačické dom z interaktywną ekspozycją zabytków UNESCO i Hrádek – Czeskie Muzeum Srebra.

Kutná Hora oferuje również kilka ścieżek dydaktycznych odpowiednich dla pieszych i rowerzystów. Polecamy tzw. Spacer Królewski, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta lub ścieżkę edukacyjną Dookoła Kutnej Hory.

Więcej informacji
Kościół Świętej Barbary
Kościół Świętej Barbary
Klasztor Sázava
Klasztor Sázava
Čáslav
Čáslav