Luhačovice to jedno z najpopularniejszych uzdrowisk na Morawach, odwiedź je również! W pensjonacie Oáza znajdziesz wspaniałe śniadanie i przytulne pokoje. Pensjonat znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od zamku Luhačovice i innych interesujących zabytków. Ponadto będziesz cieszyć się dostępem do basenu miejskiego z wieloma atrakcjami wodnymi i 50% zniżką na inne wstępy. Można również pojeździć na nartach, zaledwie 550 metrów od hotelu znajduje się wzgórze Lužná z wyciągiem narciarskim.

O zakwaterowaniu

Pension Oáza znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy Luhačovic w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego. W mniej niż 10 minut można dojść do Zamku Luhačovice z pięknym parkiem, a jeszcze bliżej znajduje się Galeria wież widokowych (300 m) lub Muzeum Luhačovice Zálesí (400 m). Odwiedzając miasto uzdrowiskowe, należy oczywiście wybrać się na spacer po Lázeňské náměstí i kolumnadzie (1,2 km) i spróbować mineralnych źródeł Vincentka, Ottovka lub Dr. Št'astný. Można również odwiedzić park Lázeňský (1,8 km) i ogród japoński (1,7 km).

Latem można popływać w Kąpielisku Miejskim (750 m) lub w Zbiorniku Luhačovice (3,3 km). W jego okolicy znajduje się trasa in-line, ścieżka rowerowa i ścieżka edukacyjna z tablicami informacyjnymi, z których można dowiedzieć się więcej o zbiorniku i jego historii. Osoby aktywne mogą skorzystać ze Ścieżki zdrowia (3,8 km), gdzie mogą poćwiczyć na 10 urządzeniach fitness na świeżym powietrzu. Zbiornik nie leży odłogiem nawet zimą, a jego zamarznięta powierzchnia jest idealnym naturalnym lodowiskiem. Aby uprawiać sporty zimowe, nie trzeba nawet jechać nad zaporę, zaledwie 550 m od hotelu znajduje się wyciąg narciarski na wzgórzu Lužná.

Gdzie będziesz spał?

Zostaniesz zakwaterowany w przytulnym pokoju dwuosobowym Standard z praktycznymi i wygodnymi meblami. Będziesz spać na wygodnym podwójnym łóżku i będziesz mieć do dyspozycji telewizor, WiFi, lodówkę, szafę i łazienkę z prysznicem i toaletą. Aby zapewnić dostęp dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, poproś o pokój na parterze.

Co ci się spodoba?

W pensjonacie znajduje się restauracja, w której można delektować się daniami regionalnymi, międzynarodowymi i specjałami z domowego mięsa. Istnieje również szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych, można wybrać wino bezpośrednio z piwnicy z winami w pensjonacie. Do dyspozycji gości jest również cukiernia, bufet i ogród, w którym w miesiącach letnich organizowane są grille i wieczory z muzyką na żywo.

Penzion Oáza

Penzion Oáza

Masarykova 976 , Luhačovice
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
HUKOL, společnost s ručením omezeným PESEL: 44004761


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis
Możliwość procedur
Restauracja
Wypożyczalnia rowerów
Minibar
Wellness

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
1,2 km
Odległość od spa
2 km
Przystanek
0,2 km
Stok narciarski
0,3 km