Banský Dom ***

Banský Dom ***

Hodruša Hámre č. 579, Hondruša - Hámre
Słowacja

Obsługiwany przez firmę:
Banský dom, s.r.o. PESEL: 36718939


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 10 €/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Jacuzzi
Sauna
Restauracja
Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Wypożyczalnia rowerów
Minibar
Suszarka do włosów
Wellness

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
9,8 km
Odległość od spa
8 km
przystanek
100 m
Aquapark
20 km
Stok narciarski
2,6 km

O zakwaterowaniu

Pensjonat Banský Dom *** znajduje się w zachodniej części miejscowości Stiavnické vrchy, w dolinie Hodrušská i jest najstarszą miejscową kamienicą. Budynek został odnowiony w 2015 roku, ale mimo to udało się zachować wszystkie oryginalne zabytkowe elementy.

Obszar Hodrusa - Hámre jest idealny dla miłośników turystyki pieszej, rowerowej i zwiedzania. Podczas pobytu masz okazję zobaczyć kilka zabytków UNESCO. Warte odwiedzenia są na przykład: szyb Lill (650 m), Taich Dolnohodrusy (2,7 km), odkrywka żył Rabenstein (5 km) i wiele innych.

Miłośnicy sportów zimowych docenią również jazdę na nartach w pobliskiej Bańskiej Szczawnicy. W ośrodku narciarskim Salamandra (3,8 km) znajduje się łatwy rodzinny stok narciarski, na którym dzieci i dorośli mogą się dobrze bawić.

W Bańskiej Szczawnicy (9,8 km) będziesz spacerować przez Rynek Świętej Trójcy z rzeźbą o tej samej nazwie, zabytkowy ratusz, którego początki sięgają XIV wieku, Komorský dvůr - Kammerhof, zbudowany w XVI wieku, Stary Zamek - pierwotnie kościół, przekształcony w twierdzę antyturecką, Nowy Zamek, Kalwarię i wiele więcej.

Co ci się spodoba?

W przytulnie odnowionym lokalu można skosztować regionalnych specjałów i dań kuchni międzynarodowej. Zapoznaj się z kartą win, a latem delektuj się kieliszkiem wina lub ulubionym drinkiem na odkrytym tarasie.

Gdzie się zrelaksujesz?

W centrum wellness na miejscu można naładować baterie i oczyścić umysł w wannie z hydromasażem lub pokoju relaksacyjnym. Następnie możesz zrobić coś dla swojego zdrowia, odwiedzając saunę parową lub fińską, a następnie skorzystać z wiadra z lodem.