Horská chata Sedmidolí

Horská chata Sedmidolí

Špindlerův Mlýn 248, Špindlerův Mlýn
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Petr Miklósy - Sedmidolí CZ s.r.o. PESEL: 29008697


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 200 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis
Restauracja
Plac zabaw dla dzieci
Przechowalnia sprzętu narciarskiego

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
5,7 km
przystanek
1,5 km
Aquapark
3 km
Stok narciarski
10 m
Narciarstwo biegowe
10 m

O zakwaterowaniu

Schronisko górskie Sedmidolí znajduje się tuż nad Spindlerowym Młynem w Karkonoszach, na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Znajduje się na wysokości 1100 metrów, dzięki czemu jest doskonałą bazą wypadową do wycieczek pieszych, rowerowych i narciarstwa biegowego.

Latem można stąd wybrać się na kilka tras rowerowych, na przykład do Doliny Białej Łaby. Pieszo można wędrować ścieżką przyrodniczą Diabelski Wąwóz (6 km), do źródła Łaby (7 km), na Śnieżkę (13 km), do Wodospadów Mumlavy (17 km) lub Szlak w koronach drzew (28 km). Co więcej, będziesz zaledwie kilka kilometrów od granicy, dzięki czemu możesz wygodnie zwiedzać Karkonoski Park Narodowy również po polskiej stronie.

Zimą wystarczy założyć buty narciarskie i udać się na stok - domek znajduje się bezpośrednio przy stoku narciarskim Davidovka o długości 1,4 km. Za domkiem znajduje się mniejszy stok Sedmidolí (długość ok. 100 m) dla dzieci i początkujących. Bardziej wymagający narciarze mogą udać się do Szpindlerowego Młyna, do ośrodków narciarskich Medvědín (11,2 km) i Święty Piotr (7,5 km) z trasami zjazdowymi o różnym stopniu trudności.

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w jednym z przestronnych, przytulnych pokoi, które często oferują rajski widok na piękno KRNAP. W każdym pokoju znajdują się łóżka, część wypoczynkowa, szafa i prywatna łazienka z prysznicem i toaletą.

Co ci się spodoba?

W restauracji z letnim tarasem można skosztować specjałów kuchni czeskiej i międzynarodowej. W ciągu dnia można również wypić kawę z deserem lub kufel piwa lub wina.

Podróżujesz z dziećmi?

Latem dzieci na pewno nie będą się tu nudzić. Przy domku czeka na nie zewnętrzny plac zabaw z trampoliną.

Coś ekstra

Jeśli nawet po urozmaiconych wycieczkach masz mało ruchu, skorzystaj ze stołu do tenisa stołowego w domku i boiska do siatkówki przed domkiem z niesamowitym widokiem na okolicę.

Tipy na wycieczki

Karkonoski Park Narodowy latem
Karkonoski Park Narodowy latem
Szpindlerowy Młyn
Szpindlerowy Młyn
Szlak przez wierzchołki drzew Karkonoszy
Szlak przez wierzchołki drzew Karkonoszy