Hotel Anna ***

Hotel Anna ***

Harrachov 223, Harrachov
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Atanerš Hotels s.r.o. PESEL: 24217247


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 200 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Parking 100 Kč/dzień

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Fitness

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,4 km
przystanek
0,4 km
Stok narciarski
0,5 km
Narciarstwo biegowe
0,5 km

O zakwaterowaniu

Hotel Anna *** położony jest w centrum popularnego karkonoskiego kurortu Harrachov. Przyjedź i ciesz się piękną przyrodą najwyższych czeskich gór oraz różnorodnymi możliwościami mieszkania przez cały rok!

Miłośnicy sportów zimowych docenią położenie hotelu bezpośrednio pod stokami Harrachov Ski Area, która jest jednym z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w naszym kraju. Jednak nie będziesz się tu nudzić w każdą pogodę. Na przykład można odwiedzić fabrykę szkła Novosad (2 km), lokalny browar (2 km) lub muzeum narciarstwa (300 m). W gorące letnie dni można odświeżyć się na basenie Zákoutí (600 m) lub urozmaicić swój pobyt przejażdżką na torze bobslejowym (1,6 km) lub grą w minigolfa (500m).

Stacja kolejki gondolowej na Čertovą horę znajduje się tylko 400 m od hotelu. Można to wykorzystać zarówno zimą podczas jazdy na nartach, jak iw pozostałej części roku, kiedy wierzchołek góry jest idealną bazą wypadową do wielu wycieczek pieszych i rowerowych. Możesz podążać licznymi szlakami turystycznymi, na przykład do wodospadu Mumlavy (1,5 km), źródła Łaby (10 km), punktu widokowego Štěpánka (8,5 km) lub kultowego szałasu nad Łabą (10,4 km).

Miłośnikom przyrody polecamy wycieczkę na Czarne Torfowisko (33 km), którego unikalny ekosystem można zobaczyć na ścieżce dydaktycznej lub z lotu ptaka z wieży widokowej.

Poza terenem narciarskim Harrachov podczas zimowego pobytu w pobliżu można również wypróbować inne popularne ośrodki w okolicy, na przykład w Rokytnice nad Jizerou (6,5 km), Tanvaldský Špičák (10 km) lub Vysoké nad Izerą (18 km).

Gdzie będziesz spał?

Zostaniesz zakwaterowany w pokoju dwuosobowym z łazienką, telewizorem i łączem WiFi.

Co ci się spodoba?

Śniadania w formie bufetu oraz serwowana trzydaniowa kolacja można zjeść w przyjemnej restauracji hotelowej. Zapraszamy na czeską kuchnię i pyszne desery. Hotel chętnie spełnia wymagania dietetyczne.

Tipy na wycieczki

Harrachov
Harrachov
Wodospad Mumlaw
Wodospad Mumlaw
Panorama wieża widokowa (Czarna Góra)
Panorama wieża widokowa (Czarna Góra)