Hotel Dvořák ****

Hotel Dvořák ****

nám. Přemysla Otakara II. 123/36, České Budějovice
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Pelikan Hotels & Restaurants s.r.o. PESEL: 06413641


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Zwierzęta domowe
za 150 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Pokój konferencyjny

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
10 m
przystanek
0,3 km

O zakwaterowaniu

Hotel Dvorak **** położony jest tuż przy głównym placu w Czeskich Budziejowicach. Jest on otoczony zabytkowym centrum miasta oraz licznymi kawiarniami, sklepami i restauracjami. Dzięki doskonałej lokalizacji hotelu będziesz się dobrze bawić. Na Premysl Otakar II Plac. można zobaczyć barokową Fontannę Samsona lub gasnący kamień. Można również wspiąć się na Czarną Wieżę (375 m), z której roztacza się panoramiczny widok na miasto. Inne historyczne zabytki do odwiedzenia to Kościół św. Anny (281 m) lub Katedra św. Mikołaja (391 m). Warto wybrać się na wycieczkę do lokalnego browaru Budějovický Budvar z multimedialną wystawą. Wycieczkę można zarezerwować bezpośrednio w recepcji hotelu Dvořák. Jeśli chcesz cieszyć się aktywnym wypoczynkiem, wypróbuj na przykład ścieżkę rowerową (300 m) prowadzącą do Hluboká Castle (12,1 km) lub dla relaksu udaj się na pobliski basen publiczny (300 m).

Gdzie będziesz spał?

Zakwaterowanie jest dostępne w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych lub przestronnych apartamentach dwupoziomowych. Oczywiście jest prywatna łazienka z udogodnieniami socjalnymi, telewizja kablowa i minibar. Będziesz mieć również szybki dostęp do Internetu we wszystkich częściach hotelu.

Co ci się spodoba?

W cenę wliczone jest obfite śniadanie, które ma formę gorącego i zimnego bufetu. Można się nim delektować codziennie od 07:00 do 10:00.

Coś ekstra

Zakwaterowanie obejmuje również salę konferencyjną i parking w strzeżonym garażu podziemnym.