Hotel Otar ***

Hotel Otar ***

Sevřená 1302/2, Praha
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
NOKI INTERNATIONAL, a.s. PESEL: 26709155


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Parking za 350 Kč/noc

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Pokój konferencyjny

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
4,3 km
przystanek
100 m
Aquapark
13 km

O zakwaterowaniu

Hotel Otar znajduje się w samym sercu nowej dzielnicy biznesowej i administracyjnej w centrum Pragi. Obiekt znajduje się w pobliżu centrum handlowego Arcady Pankrác, Kavčí hory czy zabytku historycznego Vyšehrad**.

Niewątpliwą zaletą jest doskonałe połączenie hotelu z komunikacją miejską. W odległości 250 m od hotelu znajduje się przystanek metra Praskiego powstania a z następnej ulicy odjeżdża tramwaj, którego trasa prowadzi przez Národní třída, Most Karola lub Rynek Staromiejski do Zamku Praskiego**. W późnych godzinach nocny autobus również zatrzymuje się przy hotelu.

Gdzie będziesz spał?

Pokoje są komfortowo wyposażone, cieszą się wysokiej jakości materacami, telewizją satelitarną, szybkim dostępem do Internetu, telefonem i oczywiście własną łazienką z toaletą, prysznicem i kosmetykami hotelowymi. Większość pokoi posiada również biurko do pracy. Dostęp w obrębie zakwaterowania jest dostępny, jest winda.

Co ci się spodoba?

W hotelowej restauracji serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Zniżkę na restaurację można zrealizować w restauracji Harry's w hotelu Oya.

Tipy na wycieczki