Hotel Zlatý Kříž ***

Hotel Zlatý Kříž ***

Karlovo nám. 19/13, Vnitřní Město, Třebíč
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Pumax, spol. s r.o. PESEL: 46981730


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 200 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Kompletny
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Sauna
Restauracja
Wellness

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
10 m
przystanek
0,4 km

O zakwaterowaniu

Hotel Zlatý Kříž *** znajduje się w historycznym centrum miejscowości Trebic. Budynek hotelu stał tu w XV wieku, w tym czasie była to gospoda, w której zatrzymał się węgierski władca Maciej Korwin. Miasto Trebic zachwyci przede wszystkim miłośników historii i kultury, ale nie brakuje tu również obiektów sportowych i innych ciekawych atrakcji.

Zwiedzając Trebic, należy oczywiście odwiedzić zabytki UNESCO - Kwartał Żydowski (700 m), Synagogę Tylną (700 m), Cmentarz Żydowski (900 m), Bazylikę św. Prokopa (700 m) oraz Zamek Trebicki (600 m), który obecnie jest siedzibą Muzeum Wysoczyzny. Można również zwiedzić inne ciekawe budynki, takie jak Wiatrak (1,3 km) z XIX wieku lub Wieża Miejska (240 m) przy kościele św. Marcina, gdzie można zobaczyć jeden z największych zegarów w Europie.

Można zrelaksować się w małym parku Hasskova zahrada (750 m), który jest połączony z Dzielnicą Żydowską kładką. Jeśli natomiast masz ochotę na więcej energii, udaj się do Aquaparku Laguna (1,4 km) ze 132-metrową zjeżdżalnią wodną i odkrytym basenem ze słoną wodą. Z dziećmi odwiedź czteropiętrowy Rodzinny Park Rozrywki Labirynt (1,1 km).

Możesz także cieszyć się pięknym widokiem na Jaroměřice nad Rokytnou (14,8 km), barokowy zamek ze wspaniałym francuskim ogrodem, Zamek Brtnice (20,6 km) lub Jihlava (33,4 km), gdzie znajduje się ogród zoologiczny z około 200 gatunkami zwierząt, aquapark Vodní raj, park rozrywki Wyspa Robinsona lub tajemnicze podziemia Jihlavy, drugi co do wielkości labirynt podziemnych korytarzy w kraju.

Gdzie będziesz spał?

Hotel oferuje zakwaterowanie w 33 pokojach z możliwością dostawki, telewizorem, fotelami do siedzenia oraz prywatną łazienką z prysznicem lub wanną. Z okien pokoi roztacza się piękny widok na centrum miasta, bazylikę św. Prokopa i dzielnicę żydowską, które zostały wpisane na listę UNESCO.

Co ci się spodoba?

W hotelu znajduje się restauracja Metropolis z ogrodem zimowym i odkrytym tarasem z widokiem na Dzielnicę Żydowską, gdzie można delektować się specjałami kuchni czeskiej i międzynarodowej. Latem dostępny jest również zewnętrzny taras.

Gdzie się zrelaksujesz?

Aby się zrelaksować, udaj się do Centrum Relaksu, znajdującego się w piwnicy hotelu. Można tu zrelaksować się w saunie i fotelu do masażu z regulowanymi poziomami masażu i specjalnym prysznicem do masażu. Aby skorzystać z centrum relaksu, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja w recepcji.