Pension U Faustů

Pension U Faustů

Křtiny 62, Křtiny
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
MES, spol. s r.o. PESEL: 60708565


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 100 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis
Schowek na rowery
Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Pokój konferencyjny
Minibar

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
100 m
przystanek
38 m
Aquapark
22 km

O zakwaterowaniu

Pension U Faustů znajduje się w centrum miejscowości Křtiny, zaledwie 20 km od Brna. W malowniczej okolicy Moraw Południowych będziesz miał wspaniały wypoczynek, a zwłaszcza będziesz miał wiele możliwości wycieczek. Samo miasto Křtiny jest ważnym miejscem pielgrzymkowym i można tu podziwiać piękny barokowy Kościół Marii Panny (150 m). Park zamkowy (350 m) lub pobliskie arboretum (2,7 km) z szlakiem pochwały drzew zapraszają na przyjemny spacer wśród drzew.

Wielką atrakcją w okolicy jest oczywiście Morawski Kras, któremu nie zaszkodzi poświęcić przynajmniej jednego pełnego dnia wakacji. Warto zajrzeć do głębokiej Macochy (11,9 km), popływać łódką po podziemnej rzece Punkva i zobaczyć imponujące dekoracje naciekowe Jaskini Punkevní (16,2 km), Jaskini Výpustek (1,9 km) lub Jaskini Bull Rock (5,3 km), która jest nawet drugą co do wielkości w Republice Czeskiej.

Latem można odwiedzić lokalne kąpielisko (600 m) lub wybrać się na wycieczkę do stawu Olšovec (7 km), oddalonego o około 5 km. Oprócz pływania i wędkowania, co roku odbywają się tu międzynarodowe wyścigi łodzi motorowych. Jeśli jeździsz na rowerze, możesz kontynuować do jedovnice Singletrail (6,9 km) i przejechać kilka ciekawych tras. A co z zimą? Pozwól się oczarować wspaniałym jarmarkom bożonarodzeniowym w Brnie, które rozświetlają wiele placów w centrum miasta i są jednymi z najpiękniejszych w kraju.

Gdzie będziesz spał?

Będziesz mieszkać w komfortowo urządzonym pokoju dwuosobowym z podwójnym łóżkiem i dodatkowym łóżkiem. Każdy pokój ma prywatną łazienkę z prysznicem i toaletą, połączenie Wi-Fi i małą lodówkę. Na życzenie dostępna jest również telewizja satelitarna.

Co ci się spodoba?

Rozpocznij dzień pełen wrażeń od odpowiedniego śniadania - wolisz hemenex, omlet jajeczny, a może półmisek ze świeżym serem i wędlinami? Wszystko uzupełnione chrupiącymi wypiekami.

W ciągu dnia możesz wypróbować ciekawe restauracje w okolicy, koncentrujące się głównie na kuchni czeskiej, lub odświeżyć się podczas jednej z wycieczek.

Coś ekstra

Latem pensjonat oferuje skutery terenowe, idealny środek transportu do odkrywania magii Morawskiego Krasu. Można również skorzystać z przechowalni rowerów, nart i innego sprzętu sportowego.

Tipy na wycieczki

Morawski Kras
Morawski Kras
Jaskinia Punkevni
Jaskinia Punkevni
Macocha Przepaść
Macocha Przepaść