Penzion U Vodníka

Penzion U Vodníka

Železničná 307/27, Podhájska
Słowacja

Obsługiwany przez firmę:
Peter Miček PESEL: 17742498


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis
Jacuzzi
Restauracja
Wellness

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od spa
0,8 km
przystanek
0,2 km
Aquapark
0,8 km

O zakwaterowaniu

Pension U Vodníka III w Podhájskiej oferuje gościom zakwaterowanie, które pomoże w pełni cieszyć się wakacjami w popularnym mieście uzdrowiskowym. Pensjonat jest nowy i nowocześnie wyposażony, a do basenu można dojść pieszo w około 5 minut. Oprócz relaksu w leczniczej wodzie termalnej, będziesz miał idealną okazję do odkrywania piękna okolicy.

Można na przykład odwiedzić miniskanzen z fontanną (800 m) lub ruiny Mariana (4,4 km). Następnie można pojechać rowerem do rezerwatu przyrody Zitavský luh (13,1 km), który jest obecnie domem dla ponad 100 gatunków ptaków. Do ich obserwacji służy drewniana wieża widokowa i ścieżka edukacyjna o długości 3,5 km. Warto również odwiedzić Dom ľudového bývania Veľké Lovce (6,5 km), gdzie można zobaczyć, jak ludzie żyli w tej okolicy ponad 100 lat temu.

Wybierz się na wycieczkę do Arboretum Mlyňany (30,8 km), które zostało założone w 1892 roku i posiada około 2300 gatunków rodzimych i nierodzimych drzew rosnących na powierzchni około 60 hektarów. Oprócz pięknych drzew można tu również zobaczyć romantyczny zamek z XIX wieku. W pobliżu znajduje się również Jaskinia Solna w Starym Tekowie (27,8 km), która jest szczególnie odpowiednia dla osób z chorobami układu oddechowego, skóry i innymi problemami zdrowotnymi. Alternatywnie można odwiedzić Levice, oddalone o około 30 km, ze wszystkimi jego klejnotami.

Gdzie będziesz spał?

W Vodníku zatrzymasz się w pokoju dwuosobowym z prywatnym balkonem, możesz również korzystać z tarasu na dachu. W pokoju znajduje się również telewizor, lodówka, czajnik i prywatna łazienka (toaleta, prysznic).

Co ci się spodoba?

Jeśli masz ochotę na coś dobrego, udaj się do restauracji U Vodníka na terenie kąpieliska termalnego, gdzie możesz wybierać spośród wielu dań - od słodkich po kawałki soczystego mięsa.