Rybník Svěcený a Rybářská Bašta

Rybník Svěcený a Rybářská Bašta

Předbořice 36, Černíny
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
ROŽMBERK - rybářská obchodní společnost s.r.o PESEL: 26147661


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 100 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od jeziora
10 m
przystanek
1 km
Stok narciarski
30 km

O zakwaterowaniu

Rybářská Bašta znajduje się bezpośrednio nad brzegiem Stawu Svěcený w malowniczej miejscowości Předbořice w pobliżu Kutné Hory. Oprócz doskonałych warunków do wędkowania, czeka tu na Ciebie przyjemna rodzinna atmosfera i urozmaicone wycieczki.

Liczne szlaki turystyczne prowadzą przez krajobraz Wyżyny Hornosazawskiej. Warto wybrać się na przykład do ruin zamku Sion (6 km), do ruin zamku Chlum (20 km) lub do twierdzy Malesov (9,2 km). Piękne widoki oferuje wieża Bohdanka (11 km), wieża Vysoká (17 km) lub Otakarova wieża w Čáslav (19 km).

Doskonałym celem wycieczek jest miasto Kutná Hora (11,5 km), które jest zdominowane przez zabytek UNESCO i klejnot architektury późnogotyckiej - katedrę św. Barbary. W pobliżu kościoła znajduje się Kościół Bożego Ciała z ossuarium lub Kolegium Jezuickie, w którym mieści się Galeria Regionu Środkowoczeskiego. Innym ciekawym miejscem jest Hrádek, w którym znajduje się Czeskie Muzeum Srebra i średniowieczna kopalnia, którą można zwiedzić podczas wycieczki. Warto również zobaczyć barokowy Kościół św. Jana Nepomucena, który przeszedł kosztowną rekonstrukcję w latach 1997-2000.

(Nie tylko) rodzinom z dziećmi polecamy odwiedzić Zruč nad Sázavou (18 km), nad którym dominuje romantyczny nowy gotycki zamek, który oprócz klasycznego zwiedzania obejmuje również ekspozycję muzeum lalek lub wystawę Od verpánku k Bat'a poświęconą tradycji produkcji obuwia i maszynom szewskim. W Wieży Kolowrata można zobaczyć kolekcje broni historycznej, a dzieci będą bawić się w strefie piłki.

Gdzie będziesz spał?

Obiekt oferuje prosto urządzony pokój dwuosobowy z łazienką. Wyposażenie obejmuje telewizor, WiFi, lodówkę, kuchenkę mikrofalową i czajnik.

Co ci się spodoba?

W nowoczesnej restauracji z przestronnym tarasem z widokiem na staw można delektować się pysznymi obiadokolacjami składającym się z śniadania i kolacji. Jeśli w ciągu dnia dopadnie Cię głód lub apetyt, możesz zamówić specjały z regularnego menu.

Podróżujesz z dziećmi?

Najmłodsi goście będą bawić się na dużym zewnętrznym placu zabaw ze zjeżdżalnią, piaskownicą, drabinką, huśtawkami i innymi atrakcjami wartymi odkrycia.

Coś ekstra

Na stawie Svěcený zbudowano 17 pomostów z kabinami wędkarskimi, w których można łowić ryby po wcześniejszym uzgodnieniu.