Ciesz się wspaniałymi wakacjami na Morawach Południowych, zaledwie 9 km od popularnego Znojma. W Hotelu Styria *** znajdziesz komfortowe zakwaterowanie, smaczne obiadokolacje i relaks w krytym basenie z przeciwprądem. Ponadto, będziesz otoczony ciekawymi szlakami turystycznymi i urokliwymi celami wycieczek.

O zakwaterowaniu

Hotel Styria znajduje się w południowomorawskiej miejscowości Chvalovice i oferuje komfortowe zakwaterowanie w malowniczym krajobrazie pełnym winnic. W okolicy znajduje się wiele szlaków pieszych i rowerowych, na których można odkrywać piękno przyrody. Najdłuższy szlak winny łączy 55 wiosek winiarskich o łącznej długości 189 kilometrów. W miejscowości Šaldorf-Sedlešovice (8 km) znajduje się słynna Niebieska Piwnica, jedno z najpiękniejszych miejsc w regionie Znojmo. Miasto Znojmo (9 km) przyciąga historycznym centrum z kościołami, renesansowymi zabytkami, krętymi uliczkami i romantycznymi widokami. Katarzyny (10 km), Zamek Znojem (10 km), a także Podziemia Znojemskie, które są największym kompleksem podziemnych korytarzy w Czechach.

Gdzie będziesz spał?

Zostaniesz zakwaterowany w pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką.

Co ci się spodoba?

W hotelowej restauracji można skosztować dań mięsnych, makaronów, sałatek i innych "klasyków ". Menu napojów oferuje wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych, w tym znojemskie piwo i regionalne wina.

Gdzie się zrelaksujesz?

W hotelu znajduje się centrum wellness z krytym basenem z podgrzewaną wodą i przeciwprądem. W hotelu znajduje się również sztuczna grota z miejscami do siedzenia, barem samoobsługowym i jacuzzi.

Hotel Styria ***

Hotel Styria ***

Chvalovice 175 , Chvalovice
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Business Activity Corporation s.r.o. PESEL: 09873945


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
14:00 - 17:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Jacuzzi
Restauracja
Schowek na rowery
Basen wewnętrzny
Basen zewnętrzny

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
9 km
Przystanek
0,2 km