Pobyty wellness na Morawach Południowych

Na Morawach Południowych czeka na Ciebie wspaniały wypoczynek. Będziecie mieli dostęp do wellness lub aquaparku, no i oczywiście będziecie mogli skosztować wspaniałego morawskiego wina. To od Was zależy, czy zechcesz spędzić czas na basenie, w jacuzzi czy w saunie.

Ładowanie ofert...

razem 17 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Byliśmy zadowoleni z naszego pobytu w Hotelu Avanti ****. Pokój był przestronny, przytulny i znaleźliśmy w nim wszystko, co potrzebne do komfortowego pobytu - wygodne łóżko i jako bonus duży balkon. Rano wzmocniliśmy się pysznym śniadaniem, gdzie każdy z nas cieszył się swoimi ulubionymi potrawami. Dużym atutem hotelu jest również centrum wellness na dachu z jacuzzi i sauną. Szkoda tylko, że w dniu naszego pobytu jacuzzi było niedostępne. Więc może następnym razem. :)”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Zespół marketingowy
Zweryfikowane przez Travelking

“Hotel Cosmopolitan Bobycentrum **** położony jest w doskonałej lokalizacji - niedaleko centrum Brna, a jednocześnie w pobliżu boisk sportowych i pięknego parku. Z obiadokolacją skorzystaliśmy nie tylko dzięki doskonałemu jedzeniu, ale także dzięki doskonałej obsłudze, która zawsze uprzyjemniała nam doznania kulinarne. Hotel jest dobrze utrzymany i czysty. Personel zawsze stara się, aby gość był zadowolony z pobytu. Po intensywnym zwiedzaniu pięknego miasta warto udać się do hotelowego wellness, gdzie można zrelaksować się w basenie relaksacyjnym lub w saunie, a także podziwiać piękny widok na Brno. Chętnie wrócę do tego hotelu podczas kolejnej wizyty w Brnie.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Zespół ds. sprzedaży


Morawy Południowe słyną przede wszystkim z pobytów winiarskich, ponieważ mają najwięcej piwnic winnych, winnic i winiarzy w całych Czechach. Ale czy wiesz, że Morawy Południowe to nie tylko wino i jazda na rowerze, ale także relaks w wellness?

Wypoczynek w wellness na Morawach Południowych

W naszej ofercie znajdziecie piękne hotele i pensjonaty, które posiadają własne centrum wellness. Możecie skorzystać z jednorazowego lub nieograniczonego dostępu do basenu, jacuzzi i sauny. A ponieważ wellness to także zabiegi, rozpieść się masażem.

4* hotele wellness można znaleźć głównie w Brnie. Te 3 - wraz z pensjonatami - znajdują się na Morawskim Krasie oraz w okolicach Znojma i Palavy.