Hotel Diana ***

Hotel Diana ***

Hviezdoslavova 19, Nové Mesto nad Váhom
Słowacja

Obsługiwany przez firmę:
etna sk, s. r. o. PESEL: 44188358


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 13:00
Check Out
do 11:00
Zwierzęta domowe
za 10 €/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Częsciowo
Parking
bezpłatny parking lub 10 €/noc w hotelowym garażu

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Kącik dla dzieci
Wypożyczalnia rowerów

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
1 km
Odległość od jeziora
3,5 km
przystanek
0,5 km

O zakwaterowaniu

Hotel Diana *** znajduje się w centrum malowniczego słowackiego miasteczka Nove Mesto nad Wagiem. Tylko 15 km od granicy z Republiką Czeską można doświadczyć pełnego komfortu pobytu. Z miasta pełnego zieleni będziesz w odległości krótkiego spaceru do atrakcyjnych miejsc wycieczkowych. Możesz łatwo dotrzeć do pobliskiego uzdrowiska Piešt'any (26 km) lub w przeciwnym kierunku do pięknego historycznego Trenčína (25 km), zdominowanego przez imponujący zamek.

Warto również zobaczyć ruiny zamku Beckov (8,5 km), zamek Cachtice (10 km) lub miejsce pielgrzymek Skalka u Trenčín (30 km) z kościołem i ruinami starego klasztoru. Aby podziwiać piękno przyrody, wybierz się do pobliskich OChK Małe Karpaty, które są bogate w obszary krasowe i zamki. Latem można odświeżyć się w pobliskim naturalnym kąpielisku Zelená voda (3,5 km). Zimą pobyt można urozmaicić jazdą na nartach w ośrodkach narciarskich Veľká Javorina (10 km) i Kálnica (8 km).

Gdzie będziesz spał?

Zostaniesz zakwaterowany w nowoczesnym pokoju dwuosobowym z łazienką (30 m²). Udogodnienia obejmują telewizor, WiFi i telefon.

Za dodatkową opłatą możesz wybrać Apartament Classic (55 m²), który posiada również lodówkę, czajnik i kuchenkę mikrofalową.

Co ci się spodoba?

Hotelowa jadalnia serwuje doskonałe obiadokolacje składające się z śniadania w formie bufetu i obiadokolacji z wyborem do 6 dań. Goście mogą delektować się pyszną kawą lub innym ulubionym napojem w Ivana Bar.