Hotel & SPA centrum Palmira ***

Hotel & SPA centrum Palmira ***

Vlčnovská 468, Uherský Brod
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Martin Bujáček s.r.o PESEL: 05040809


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 100 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Jacuzzi
Sauna
Restauracja
Plac zabaw dla dzieci
Suszarka do włosów
Wellness

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
1 km
przystanek
80 m
Aquapark
0,3 km
Stok narciarski
23 km
Narciarstwo biegowe
18,2 km

O zakwaterowaniu

Hotel & centrum SPA Palmira *** znajduje się w miejscowości Uherský Brod, miejscu narodzin Jana Amosa Komeńskiego, upamiętnionego kilkoma pomnikami. Miejsce to jest popularne wśród turystów ze względu na ciekawą historię i słowacką kulturę, ale przyciąga ich również otaczająca przyroda. Możesz odkrywać Białe Karpaty lub Wzgórza Wiżowickie na rowerze lub pieszo.

Zacznij od zwiedzania historycznego centrum Uherskiego Brodu, gdzie wciąż można znaleźć pozostałości murów z dawnych fortyfikacji. Możesz podążać ścieżką przyrodniczą, która poprowadzi Cię przez najważniejsze miejsca w mieście. Nie przegap Gotyckiego Kościoła Mistrza Jana Husa (500 m) lub Kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (900 m), w którym znajduje się Czarna Madonna.

Przez Masaryk Plac (300 m) można wybrać się na przyjemny spacer do Kościoła Dominikanów (1 km), planetarium (1,1 km) lub Muzeum Jana Amosa Komeńskiego (1,2 km), których zdecydowanie nie można przegapić podczas wizyty w Uherskim Brodzie. .

W Uherský Brod można również cieszyć się dobrą zabawą w otwartym przez cały rok Aquaparku Delfín (280 m), który docenisz zarówno podczas pobytu we dwoje, jak i z całą rodziną. Latem warto wybrać się na miejscowy basen lub oddalony o kilka kilometrów nowo wyremontowany parking Vlčnov. W pobliskim Uherské Hradiště (16 km) znajduje się pełne adrenaliny Sport Centrum Morava (19 km) dla dzieci. Na wyciągnięcie ręki jest również miasto Zlín (30 km) lub uzdrowiska Luhačovice (14 km).

Okolice Uherskiego Brodu również oferują wiele przyjemnych wrażeń. W zróżnicowanym krajobrazie Białych Karpat można uprawiać turystykę pieszą, rowerową i narciarstwo. Ten wyjątkowy obszar, sklasyfikowany jako rezerwat biosfery UNESCO, oferuje piękne widoki i ciekawe zabytki kultury, takie jak Zamek Novy Svetlov (13 km) lub Młyn w Kuželovie (34 km).

Gdzie będziesz spał?

Zostaniesz zakwaterowany w jednym z praktycznie urządzonych pokoi dwu- lub trzyosobowych, które zostały niedawno odnowione. Są one wyposażone w łazienkę z wanną lub prysznicem, telewizor i WiFi.

Co ci się spodoba?

W budynku hotelu znajduje się bistro, w którym codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu lub menu (w zależności od dostępności). Można tu również zjeść lunch lub kolację. W menu znajdują się domowe pizze, tortille czy żeberka wieprzowe. Latem można usiąść w ogrodzie i orzeźwić się lodami.

Gdzie się zrelaksujesz?

Goście mogą korzystać z prywatnego centrum wellness i spa, które jest częścią hotelu. Możesz cieszyć się wyjątkowym relaksem w dużej wannie z hydromasażem lub aromainfra saunie. Możesz również wznieść toast za swój relaks szampanem z hotelowego bistro.

Tipy na wycieczki