Penzion Alenka

Penzion Alenka

Sobotní 127, Valtice
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
René Kolář PESEL: 61428001


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
350 - 500 Kč - według wielkości rasy (tylko małe i średnie)
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Plac zabaw dla dzieci

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,8 km
Odległość od jeziora
6 km
przystanek
0,3 km
Aquapark
37 km

O zakwaterowaniu

Pension Alenka znajduje się w pięknych Valticach, które nazywane są stolicą wina. Zapomnij o wszystkich zmartwieniach i udaj się na Morawy Południowe na pobyt pełen komfortu.

Nie zabraknie ciekawych celów wycieczek, ponieważ pensjonat znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie unikalnego zabytku UNESCO - obszaru Lednice-Valtice. W krajobrazie przypominającym park można znaleźć niezliczone budynki pozostawione przez słynną rodzinę Liechtensteinów w tym wyjątkowym miejscu. Przyjemny spacer zaprowadzi Cię do Chateau Valtice (300 m), zamku Veneria (500 m) lub Świątyni Diany (4 km). W bardziej odległej części rozległego obszaru można odwiedzić piękny Zamek Lednice (11 km), Janův hrad (13 km) lub wieżę widokową Minaret (12 km).

W Valticach wino można znaleźć dosłownie na każdym kroku. W piwnicy zamku Valtice znajduje się Salon win Republiki Czeskiej ze stałą wystawą degustacyjną najlepszych morawskich i czeskich win, gdzie można spróbować próbek podczas zwiedzania. Warto również zobaczyć zamkowe piwnice winne i wystawę historycznych pras winiarskich. Ponadto można wybrać się na spacer lub przejażdżkę rowerową po edukacyjnym szlaku winiarskim i zwiedzić labirynt podziemi Valtice. Siedzenie w jednej z wielu piwnic winnych jest również gwarantowanym przyjemnym doświadczeniem.

Gdzie będziesz spał?

Zostaniesz zakwaterowany w pokoju trzyosobowym z łazienką o powierzchni ok. 20 m². Pokój wyposażony jest w łóżko podwójne i łóżko pojedyncze. Pokój posiada również balkon, klimatyzację, telewizor, stół z częścią wypoczynkową i WiFi.

Dla rodzin odpowiednią opcją będzie pokój czteroosobowy, który składa się z dwóch mniejszych sypialni, jednej z podwójnym łóżkiem i drugiej z dwoma pojedynczymi łóżkami. Do dyspozycji jest balkon, klimatyzacja, łazienka z prysznicem, telewizor, połączenie WiFi i stół z miejscem do siedzenia.

Co ci się spodoba?

Każdego ranka będziesz wzmocniony kontynentalnym śniadaniem. Śniadanie serwowane jest w jadalni, a przy dobrej pogodzie można delektować się nim na dziedzińcu, gdzie znajduje się przyjemna część wypoczynkowa.