Penzion Rožmberk Inn

Penzion Rožmberk Inn

Rožmberk nad Vltavou 45, Rožmberk nad Vltavou
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Pelikan Hotels & Restaurants s.r.o. PESEL: 06413641


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Zwierzęta domowe
za 250 Kč/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Parking za 125 Kč/noc

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
100 m
przystanek
0,3 km

O zakwaterowaniu

Pensjonat Rozmberk Inn położony jest nad rzeką w miejscowości Rozmberk nad Vltavou, w bliskiej odległości od centrum miasta. Doskonała lokalizacja pensjonatu pozwala odwiedzającym odkrywać nie tylko miasto, ale także atrakcje przyrodnicze i kulturalne w okolicy.

Przede wszystkim odwiedź Zamek Rozmberk nad Vltavou, który znajduje się zaledwie 1 km od Twojego zakwaterowania. Warto zobaczyć także Wieżę Jacobínk (315 m n.p.m.) lub Widok Pana Salomona (338 m n.p.m.). Bardziej odległe atrakcje obejmują Zbiornik Lipno, który znajduje się zaledwie 5,6 km od pensjonatu, lub słynny Szlak Koron Drzew (10 km). Z obu atrakcji można korzystać nawet zimą. Warto spróbować jazdy na łyżwach po zamarzniętej tafli rzeki Lipno lub pojeździć na nartach w sąsiednim ośrodku narciarskim (19,9 km).

Innym idealnym miejscem na jednodniową wycieczkę jest malownicze południowoczeskie miasto Ceský Krumlov (18 km), gdzie można zobaczyć wpisany na listę UNESCO zamek i pałac, ogród zamkowy z unikalną obrotową widownią, Muzeum Seidel Photo Studio, dawną kopalnię grafitu z kolejką górniczą i inne atrakcje. Ponadto zimą odbywa się tu magiczny jarmark bożonarodzeniowy.

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w jednym z przytulnych pokoi dwu- lub trzyosobowych z widokiem na rzekę i miasto. Każdy z nich wyposażony jest w prywatną łazienkę z prysznicem i toaletą. Jest też szafa, lodówka i telewizor. Wszystkie pokoje, jak i cały pensjonat, posiadają bezpłatne połączenie WiFi.

Co ci się spodoba?

Można tu zjeść pyszny posiłek o każdej porze dnia, dzięki przyjemnej restauracji, która oferuje szeroki wybór specjałów południowoczeskiej i międzynarodowej kuchni. Restauracja posiada również bar, gdzie można wypić toast wieczorem i letni taras tuż nad Wełtawą.

Coś ekstra

Można również korzystać z części wspólnych, które obejmują guest lounge lub ogród.