Hotel Kraus ***

Hotel Kraus ***

Palackého 135/7, Mělník
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
GREMLIN GROUP s.r.o. PESEL: 07439687


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
100 - 200 CZK/noc (w zależności od wielkości)
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis
Schowek na rowery
Suszarka do włosów

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,1 km
przystanek
0,2 km

O zakwaterowaniu

Hotel Kraus *** znajduje się w historycznym centrum Melnika. Miasto i jego okolice szczycą się piękną starą architekturą, zabytkami i przyrodą.

W odległości spaceru od obiektu znajduje się Zamek Melnik (0,3 km), który od kilku stuleci stanowi dominujący element miasta. Budynek jest interesujący ze względu na swoją różnorodność, ponieważ nosi ślady wszystkich stylów historycznych od romańskiego do barokowego. Do zamku przylega Kościół św. Piotra i Pawła, w którego krypcie znajduje się jedno z największych ossuariów (0,2 km) w Czechach.

Kolejny ważny zabytek znajduje się tuż obok hotelu - jest to Gotycka Wieża Bramy Praskiej (0,1 km). Stoi tu od czasów średniowiecza i jest najstarszą zachowaną pamiątką po dawnych fortyfikacjach. Obecnie wieża jest wykorzystywana do sztuki, a na jej najwyższym piętrze można podziwiać oryginalny widok na miasto.

Wyjątkowy widok oferuje również Vrázova punkt obserwacyjny (0,5 km), z którego można podziwiać zbieg Łaby i Wełtawy jak na dłoni.

W odległości jazdy samochodem można odwiedzić na przykład Gotycki Zamek Kokořín (16,7 km), OChK Kokořín (24,5 km) z piaskowcowymi klifami lub ważną wulkaniczną górę Ríp (25,4 km).

Gdzie będziesz spał?

Pokój Standard przeznaczony jest dla dwóch osób i maksymalnie dwojga dzieci. Posiada wygodne dwuosobowe łóżko, smart TV i WiFi. Będziesz mieć własną nowoczesną łazienkę z prysznicem i suszarką.

Co ci się spodoba?

Przez cały pobyt można delektować się pożywnym śniadaniem w formie bufetu, które doda energii przed każdą wycieczką.