Zámeček Kaliště ***

Zámeček Kaliště ***

Poddubí 55, Kaliště
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Josef Srba PESEL: 13747932


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Sauna
Możliwość procedur
Restauracja
Plac zabaw dla dzieci
Schowek na rowery
Wypożyczalnia rowerów
Wellness
Basen zewnętrzny

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,8 km
przystanek
0,4 km
Stok narciarski
14 km
Narciarstwo biegowe
14 km

O zakwaterowaniu

Ciesz się unikalnym pobytem w Zamku Kaliště ***, który został zbudowany w stylu myśliwskim. Znajdziesz go nad brzegiem rzeki Sázava w Posázaví w Regionie Ladov i tylko 25 minut jazdy od Pragi. Szlak rowerowy przez region Lada prowadzi bezpośrednio obok zamku Kaliště.

W okolicy zamku czeka również wiele miejsc wycieczkowych. Miłośnicy historii mogą udać się do Czeskiego Zamku Šternberk (20 km), Stiřína (26 km) lub Konopiště (27). W celu zwiedzania warto udać się do Ondřejovskiego Obserwatorium (6 km) i Muzeum Świata Skody (9,8 km) lub odkryć Ścieżkę przyrodniczą Krásné Vyhlídky, która przybliży ci uroki okolicy.

Latem możesz odświeżyć się w Jevanskim stawie (16 km) lub Bioska basen (18 km), a przez cały rok będziesz cieszyć się bramami Aquapalace Praha (24,4 km), największego tego typu w Europie Środkowej, który oprócz zabawy w wodzie oferuje również rozległy świat saun z 14 rodzajami saun.

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w jednym z 11 pokoi z wygodnymi meblami, ciepłymi kolorami i drewnianymi podłogami, które nadają pokojom przytulny charakter. Każdy pokój posiada również połączenie Wi-Fi, telewizor i łazienkę.

  • Pokój dwuosobowy wyposażony jest w podwójne łóżko wykonane z naturalnego litego drewna. W pokoju znajduje się dodatkowy stół i krzesła do siedzenia.
  • Pokój trzyosobowy wyposażony jest w jedno łóżko podwójne i jedno pojedyncze, oba wykonane z naturalnego litego drewna. W pokoju znajduje się stół i krzesła.

Co ci się spodoba?

W stylowej restauracji można skosztować tradycyjnych dań kuchni czeskiej, a wieczorem usiąść w zamkowej winiarni z kominkiem. Latem dostępny jest ogród z kaplicą zamkową, w którym znajduje się wędzarnia i grill. Szukasz romantycznej atmosfery? Zafunduj sobie kolację przy okrągłym stole w intymnej atmosferze wieży zamkowej.

Gdzie się zrelaksujesz?

Latem dostępny jest zewnętrzny basen z podgrzewaną słoną wodą. Goście mogą zrelaksować się podczas masażu w pokoju, który można zarezerwować.

Podróżujesz z dziećmi?

Dla dzieci przygotowano plac zabaw z mnóstwem atrakcji - zjeżdżalniami, karuzelą, piaskownicą, domkiem do zabawy, namiotem indiańskim.

Coś ekstra

Dorośli będą zachwyceni boiskiem sportowym, gdzie mogą zagrać w badmintona, tenisa stołowego, siatkówkę lub koszykówkę. Na terenie hotelu znajduje się również muzeum maszyn rolniczych, które można zwiedzać bezpłatnie.