Naładuj baterie w popularnym uzdrowisku Trenčianske Teplice i zatrzymaj się w pobliskiej miejscowości Nová Dubnica w Hotelu Dynamic ***. Czeka na Ciebie pyszne obiadokolacje, prywatne wellness, kieliszek wina i wina musującego oraz dostęp do centrum fitness.

O zakwaterowaniu

Zaledwie 7 km od popularnych Trencianske Teplice w malowniczej miejscowości Nova Dubnica znajduje się rodzinny Hotel Dynamic ***. W odległości zaledwie 5 km znajduje się Spa Trencianske Teplice, a w mieście co roku odbywa się słynny Festiwal Filmowy.

Poznaj otaczającą przyrodę, odwiedź Certova skała, w tym piękną studnię w pobliżu (3,7 km), punkt widokowy Cvirigovec (3,8 km) lub Jaskinię Janosika (5,1 km). Z pewnością nie brakuje tu spacerów przyrodniczych o każdej porze roku! Latem warto odwiedzić Staw Machnáč (12,1 km) lub Kąpielisko Zielona Żabka (7,9 km), które jest otoczone drzewami i obiecuje przyjemną letnią zabawę. Zimą można skorzystać ze stoków narciarskich w Rajkovcu, oddalonym o 15 km.

Jeśli planujesz dłuższe wycieczki, odwiedź pobliski zabytkowy Trencin (13 km). Nie przegap tutejszego Zamku ikonicznego, jednej z największych gotycko-renesansowych twierdz na Słowacji. Na zamku usłyszysz legendę o słynnej Studni Miłości, zobaczysz rotundę z czasów Wielkich Moraw i weźmiesz udział w jednym z regularnie odbywających się tu wydarzeń kulturalnych. W centrum Trenczyna znajduje się wiele kawiarni i restauracji.

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w jednym z przytulnych pokoi dwuosobowych z drewnianymi meblami, które zostały odnowione w 2017 roku. Będziesz miał telewizję satelitarną, radio i telefon, jest też oddzielna łazienka. Niektóre pokoje są również klimatyzowane.

Co ci się spodoba?

Hotelowa restauracja serwuje specjały włoskiego szefa kuchni. Goście mogą delektować się filiżanką kawy lub małą przekąską w kawiarni, a latem korzystać z części wypoczynkowej na tarasie.

Gdzie się zrelaksujesz?

Poćwicz w dobrze wyposażonym centrum fitness, a następnie zrelaksuj się w prywatnej strefie wellness, gdzie możesz również skorzystać z jacuzzi, sauny fińskiej lub sauny na podczerwień. W hotelu można również skorzystać z masażu do wyboru.

Hotel Dynamic ***

Hotel Dynamic ***

Topolová 2 , Nová Dubnica
Słowacja

Obsługiwany przez firmę:
Novano s.r.o. PESEL: 46869522


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 4 €/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Jacuzzi
Sauna
Możliwość procedur
Restauracja
Fitness
Wellness

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od spa
6 km
Przystanek
0,4 km
Stok narciarski
26 km