Węgierskie miasto Bogács znajduje się zaledwie 100 m od łaźni termalnych Bogács i 15 km od uzdrowiska Eger. Podczas pobytu w pensjonacie Alabástrom mogą Państwo liczyć na komfortowe pokoje dwuosobowe, śniadanie lub smaczne obiadokolacje. Twoje dzieci do lat 5 będą przebywać bezpłatnie.

O zakwaterowaniu

Pensjonat Alabástrom znajduje się w miejscowości Bogács w odległości zaledwie 100 m od słynnych termalnych kąpielisk. Wybierz się na wycieczkę nad jezioro Bogács (1 km) lub do punktu widokowego Millennium (800 m). W pobliskim Nozsvaj (5 km) znajduje się piękny zamek De La Motte z wystawą o regionie. W pobliskim Egerze można zwiedzić szereg zabytków, np. Zamek Jager, minaret czy aleję Lajosa Kossutha z pięknymi barokowymi pałacami. Słynnego lokalnego wina Býčí krev można skosztować w piwnicach z winami, które są prawie wszędzie.

Gdzie będziesz spał?

Zostaniesz zakwaterowany w pokoju dwuosobowym. Wyposażenie każdego pokoju obejmuje klimatyzację, telewizor, łącze WiFi, szafkę, część wypoczynkową i prywatną łazienkę. Istnieje możliwość wstawienia 1 lub 2 dostawek do pokoju.

Co ci się spodoba?

Codziennie rano w restauracji pensjonatu można zjeść śniadanie w formie bufetu. Będziesz mógł wybierać spośród szerokiej gamy kawałków mięsa, serów czy warzyw i owoców. Podczas serwowanej kolacji możesz skosztować specjałów szefa kuchni, który specjalizuje się w tradycyjnej kuchni węgierskiej, ale z przyjemnością przygotuje dla Ciebie dania kuchni międzynarodowej. Wieczory przy grillu organizowane są w ogrodzie z przyjemnym oczkiem wodnym przy dobrej pogodzie.

Coś ekstra

W pensjonacie znajduje się również centrum fitness.

Alabástrom Panzió

Alabástrom Panzió

Dózsa Gy. u. 17/A , Bogács
Węgry

Obsługiwany przez firmę:
Alabástrom Panzió Vendéglátó Kkt. PESEL: 05-03-000180


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
za 600 Ft/noc
Dla osób niepełnosprawnych
Żadna
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Płatność kartą jest możliwa
Wi-Fi gratis
Restauracja
Pokój konferencyjny

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
0,4 km
Odległość od spa
0,2 km
Przystanek
0,2 km
Aquapark
0,2 km