Hotel Aréna ***

Hotel Aréna ***

Družba 1223, Brumov-Bylnice
Czechy

Obsługiwany przez firmę:
Aria Hotels, s.r.o. PESEL: 09122214


+48 123 832 502

info@travelking.pl

Check In
od 12:00
Check Out
do 10:00
Zwierzęta domowe
Zabronione
Dla osób niepełnosprawnych
Częsciowo
Parking
Gratis

Opcje zakwaterowania

Wi-Fi gratis
Sauna
Restauracja
Plac zabaw dla dzieci
Schowek na rowery
Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Fitness
Pokój konferencyjny
Baby friendly
Wellness
Basen wewnętrzny
Basen zewnętrzny

Otoczenie obiektu noclegowego

Odległość od centrum
2,1 km
przystanek
50 m
Stok narciarski
15 km
Narciarstwo biegowe
7 km

O zakwaterowaniu

Hotel Aréna *** znajduje się w miejscowości Brumov-Bylnice, która należy do regionu Wallachia, ale znajduje się również na granicy Białych Karpat i w niewielkiej odległości od granicy ze Słowacją. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknem kilku popularnych obszarów, które są pełne szlaków pieszych i rowerowych. Wybierz się na wycieczkę do Zamku Brumov (2 km), uroczej wioski Sidonie (11 km), Vršatska bradla (21 km) lub Luhačovice (23 km) i ZOO Lešná (40 km). Najbliższy ośrodek narciarski Dubečky oddalony jest o zaledwie 5 km.

Gdzie będziesz spał?

Zatrzymasz się w jednym z 18 pokoi, które oferują od dwóch do czterech łóżek. Każdy pokój jest komfortowo urządzony i oferuje telewizor z płaskim ekranem, dostęp do WiFi oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Większość pokoi posiada również klimatyzację.

Co ci się spodoba?

Ciesz się śniadaniem każdego ranka, wybranym z menu śniadaniowego. A z czego będziesz mógł wybierać? Kiełbaski wiedeńskie, szynka i jajka, kiełbasa wiejska, deska wędlin i serów, musli z owocami, rogaliki z domowym dżemem i masłem, a wszystko to w towarzystwie stołu z napojami z kawą, herbatą i nie tylko. Zapraszamy również na pyszne kolacje. Specjalnością restauracji są burgery, więc spróbuj również jednego z nich. Na kawę i deser warto wybrać się do hotelowej kawiarni.