Letnie wakacje we Włoszech 2023

Co powiecie na spędzenie lata 2023 roku we Włoszech? Nie brzmi źle, prawda? Wybierz z naszej oferty i ciesz się morzem, Lago di Garda lub piękną Toskanią. Odkryj to, co najlepsze we Włoszech!

Ładowanie ofert...

razem 13 oferty


Dzięki wielu światowej klasy zabytkom, zachwycającym krajobrazom, długim piaszczystym plażom i fantastycznej kuchni, Włochy są idealnym miejscem na letnie wakacje. Gdzie w tym roku wybierzesz się na letnie nadmorskie wakacje we Włoszech?

Na co możesz liczyć podczas letnich wakacji we Włoszech?

Pobyt we Włoszech to przede wszystkim gorące słońce nad głową, nieodparte lokalne jedzenie i widoki jak okiem sięgnąć. Na przykład wybierz się do Toskanii, słynącej z doskonałego wina i będącej kolebką renesansu Florencji. Odkrywanie uroczych uliczek miasteczek i próbowanie lokalnych przysmaków spodoba się także Twojemu pieskowi, więc zabierz go na wakacje do Włoch.

Większość naszych hoteli znajduje się blisko morza, ale jeśli nie przepadasz za słoną wodą, wybierz zakwaterowanie z prywatnym basenem. Będziesz mógł zrelaksować się z koktajlem nad wodą zaledwie kilka kroków od swojego pokoju.