Pobyty w uzdrowisku Podhájska

Podhájska oferuje wakacje pełne wrażeń dla całej rodziny. Być może ośrodek zaczynał jako kąpielisko termalne, ale dziś można tu znaleźć zjeżdżalnie wodne, basen z falami i centrum odnowy biologicznej Aquamarin.

Ładowanie ofert...

razem 5 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt bardzo nam się podobał, zdecydowanie następnym razem zostalibyśmy dzień dłużej. Największą zaletą pensjonatu Quatro jest niewątpliwie fakt, że znajduje się on w bliskiej odległości od basenu termalnego. Eliminuje to zmartwienia związane z koniecznością dojazdu samochodem lub długim spacerem, co może być dużym plusem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Podobało nam się również śniadanie z urozmaiconym wyborem dań. Zdecydowanie możemy polecić miasto Stupava i jego piękny park.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Zespół ds. sprzedaży


Słowackie uzdrowisko Podhájska daje możliwość zrobienia czegoś dla swojego zdrowia i zrelaksowania się w tym samym czasie na wakacjach. Woda lecznicza, która tu tryska, ma dobroczynne działanie jak Morze Martwe. Ale nie chodzi tylko o obiekty lecznicze, w Podhajskiej będziesz się również dobrze bawić w parku wodnym** i na wspaniałych atrakcjach.

Dlaczego warto wybrać się do Uzdrowiska Podhajska?

Lecznicze źródła Podhajska pomogą ci w dolegliwościach zdrowotnych, takich jak problemy z oddychaniem, bóle stawów i pleców czy problemy skórne. Dzięki relaksowi na basenach i w hotelowych gabinetach odnowy biologicznej odreagujesz także stres psychiczny i uwolnisz się od stresu.

W Podhajskach znajdziesz basen termalny, który będzie do Twojej dyspozycji przez cały rok, niezależnie od tego, czy świeci słońce, czy pada grad. Możesz zanurzyć się w krytym i odkrytym basenie i świetnie bawić się z dziećmi na wodnych atrakcjach, takich jak zjeżdżalnie i ślizgawki. Wspaniały relaks czeka na Ciebie w Centrum Wellness Aquamarín**.

Jeśli chcesz udoskonalić swój pobyt, wybierz hotel połączony ze spa i zadbaj o swoje dobre samopoczucie na wyciągnięcie ręki. Będziesz mieć wszystko w jednym miejscu - wygodny pokój, spa z basenami i restaurację z pysznym menu.