Wczasy w słowackich uzdrowiskach

Lecznicze właściwości uzdrowisk termalnych można w pełni wykorzystać dzięki pobytom w miejscowościach Podhájske, Piešt'any, Bojnice, Velké Meder i innych w pobliskiej Słowacji. Za świetne ceny oczekuj wspaniałej obsługi i wyjątkowych przeżyć.

Ładowanie ofert...

razem 39 oferty
Zweryfikowane przez Travelking

“Pobyt bardzo nam się podobał, zdecydowanie następnym razem zostalibyśmy dzień dłużej. Największą zaletą pensjonatu Quatro jest niewątpliwie fakt, że znajduje się on w bliskiej odległości od basenu termalnego. Eliminuje to zmartwienia związane z koniecznością dojazdu samochodem lub długim spacerem, co może być dużym plusem dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Podobało nam się również śniadanie z urozmaiconym wyborem dań. Zdecydowanie możemy polecić miasto Stupava i jego piękny park.”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Zespół ds. sprzedaży
Zweryfikowane przez Travelking

“Jeśli lubisz relaks i kąpiele w ciepłych wodach, pobyt w apartamentach Termál jest dla Ciebie. Apartamenty wyglądają na nowe i nowoczesne, są przestronne i mają wszystko, czego potrzeba do przyjemnego pobytu. Śniadania są obfite, a kawa była bardzo dobra. Miłą niespodzianką był przyjazny i rozmowny pan masażysta. Punktem kulminacyjnym pobytu jest oczywiście Thermalpark pełen basenów z gorącą wodą. Z wycieczek polecamy wizytę w pobliskiej Bratysławie. Szczególnie Zamek Bratysławski i stare uliczki centrum miasta. Zdecydowanie polecam wypróbowanie niektórych z lokalnych stylowych kawiarni.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Zespół ds. sprzedaży


Słowacja to nie tylko majestatyczne góry, podniebne widoki i pyszna kuchnia. Można tu również odwiedzić wiele wspaniałych uzdrowisk i term stojących na źródłach z leczniczą wodą. Poddaj się pięknej architekturze miast uzdrowiskowych i daj się skusić na pobyt na Słowacji pełen leczniczych zabiegów.

Jak wybrać najlepsze wakacje w słowackich uzdrowiskach?

Pobyt w uzdrowisku jednoznacznie kojarzy się z pierwszej klasy usługami, dobroczynnymi zabiegami i doskonałym jedzeniem. Jeśli chcesz czegoś ekstra, wybierz wakacje z kategorii luksusowe pobyty. i daj się rozpieścić jak gwiazda filmowa. Uprzyjemnij sobie pobyt z ukochaną osobą zabiegami tylko dla Was dwojga i zafunduj sobie romantyczny pobyt w słowackim uzdrowisku.

Jeśli jesteś wczasowiczem, który już cieszy się beztroską emeryturą, docenisz komfortowe zakwaterowanie w pobliżu uzdrowiska, posiłki spełniające określone wymagania oraz zabiegi lecznicze. Wszystko to zapewni pobyty uzdrowiskowe dla seniorów, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Gdzie pojechać na najlepszy pobyt uzdrowiskowy na Słowacji?

Możesz skorzystać z pobytów uzdrowiskowych dla dwojga w różnych słowackich miastach, które słyną z wód termalnych. Spacer po mieście uzdrowiskowym i relaks w niekonwencjonalnym Turkish Hammam czeka na Ciebie w Trenčianske Teplice. Z najnowocześniejszych urządzeń i zabiegów można skorzystać w Nimnice. Miłośnicy wycieczek w piękne miejsca nie powinni pominąć Dudince lub Piešt'any, znanych z zabytków architektury i przyrody. A gdzie udać się, aby zrelaksować się w basenach zewnętrznych? Zdecydowanie do Podhajska, która szczyci się termalną wodą porównywaną do wody z Morza Martwego.