Wellness pobyty w Harrachovie

Gdzie indziej można lepiej wypocząć niż w samym sercu Karkonoszy? Wybierz się na pobyt wellness w Harrachovie i ciesz się nieograniczonym rozpieszczaniem i pięknem otaczającej przyrody. Możesz cieszyć się idealnymi wakacjami od wiosny do zimy, możesz spodziewać się wielu okazji do wspólnej zabawy przez cały rok.

Ładowanie ofert...

razem 10 oferty


Popularny kurort Harrachov zaprasza przez cały rok w nasze najwyższe góry. Rozciąga się w zachodniej części Karkonoszy, niedaleko granicy z Polską. Dzięki doskonałej lokalizacji w sercu górskiego krajobrazu oferuje wiele możliwości uprawiania sportu i wypoczynek na łonie natury. Ucieszy Cię również bogata oferta noclegów i pobytów wellness, z której mogą wybierać nawet najbardziej wymagający.

Relaksujący wypoczynek w Karkonoskim Parku Narodowym

Jeśli wybierasz się na ferie zimowe do Harrachova, nie możesz tego przegapić. Ośrodek górski w Harrachovie jest znany w całym kraju i trudno znaleźć lepsze miejsce na zimową zabawę. Gwarantowana pokrywa śnieżna, doskonałe trasy zjazdowe i najlepsze usługi czynią Harrachov rajem dla wszystkich narciarzy i snowboardzistów. Ośrodek narciarski Harrachov zapewni Państwu doskonałe warunki na niezapomniane dni na stoku. Latem znów będziesz cieszyć się wędrówkami, wymagającymi wędrówkami górskimi i spokojnymi spacerami w ciszy natury.

Gdy zmęczą Cię Karkonosze, skorzystaj z pobytów wellness w Harrachovie, aby się zrelaksować. Możesz zrelaksować sztywne mięśnie i niespokojny umysł w jacuzzi, w saunie a może w basenie. Jeśli chcesz zafundować sobie prawdziwie wymarzone odprężenie, wybierz hotel z masażami lub procedury i oddaj się w ręce profesjonalistów.

A czego można się spodziewać w Harrachovie? Jego okolice są dosłownie pełne atrakcji turystycznych, więc na pewno nie będziesz się nudzić. Do najpopularniejszych miejsc przyrodniczych należy Diabelska Góra, na którą przez cały rok można dojechać czteroosobową kolejką linową. Zauroczy Cię również dziesięciometrowy wodospad Mumlavy. Wśród zabytków warto odwiedzić jedną z najstarszych czeskich hut szkła Sklárna Novosad, która powstała na początku XVIII wieku. Będziesz także cieszyć się zwiedzaniem Muzeum Górnictwa z tunelem. Jeśli należysz do tych, którzy lubią szukać adrenaliny, zachwyci Cię tutejszy tor bobslejowy.