Wellness pobyty w Środkowych Czechach

Posłuchaj bicia serca Czech. Czechy Środkowe oferują wszystko, o czym tylko można pomyśleć. Od ważnych zamków, przez doświadczenia kulturowe, po naturalne perełki. Wybierz jeden z pobytów wellness w Środkowych Czechach i wypełnij czas w jacuzzi lub saunie ekscytującymi przeżyciami, które czekają na Ciebie podczas wycieczek do atrakcyjnych miejsc turystycznych.

Ładowanie ofert...

razem 13 oferty


Kiedy ostatnio czułeś się wypoczęty i pełen energii? Dzięki pobytom wellness w środkowych Czechach naładujesz akumulatory i nabierzesz nowej energii. Możesz to wykorzystać do odkrywania atrakcyjnych miejsc turystycznych, które szczęśliwie znajdziesz w Czechach Środkowych. Tutaj możesz cieszyć się zarówno historycznymi wycieczkami, jak i wędrówkami na łonie natury. Ale cokolwiek zdecydujesz się zrobić, jedno jest pewne, będziesz miał niesamowite wakacje.

Podaruj sobie prawdziwy relaks we wspaniałym otoczeniu Czech Środkowych

W Czechach Środkowych nie brakuje pierwszorzędnych pobytów wellness. Możesz pozwolić się rozpieszczać masażami lub procedurami lub poddać się do bąbelków w jacuzzi Oczywiście jest też sauna fińska, którą szczególnie docenisz po powrocie z zimnego spaceru. Możesz także odwiedzić hotele połączone ze spa, na przykład w pięknych Poděbradach. Lecznicza kora wstrzyknie nową krew w Twoje żyły i doda Ci sił na kolejne, codzienne dni.

Wyrusz na odkrywanie środkowych Czech z całą rodziną. Można również znaleźć pakiety noclegowe z dzieckiem gratis lub zakwaterowanie z psami , gdzie również ciepło przywitają Twojego czworonożnego przyjaciela. Dla beztroskiego pobytu wybierz zakwaterowanie z obiadokolacja lub pełne wyżywienie, ponieważ na udanych wakacjach nie może zabraknąć dobrego jedzenia.

A gdzie wybrać się na wycieczkę? Przede wszystkim znajdziesz piękne historyczne miasta pełne przytulnych kawiarni, zabytków kultury i innych atrakcji dla młodych i starszych. Na uwagę zasługują Kutná Hora, Poděbrady czy Mělník. Nie można przegapić Zamku Karlštejn, który jest jednym z najbardziej znanych zabytków nie tylko w Czechach Środkowych, ale nie jest jedynym miejscem, w którym można spacerować śladami historii. Zobacz także zamki Křivoklát, Kokořín lub Veltrusy i Konopiště.

Zachwycą Cię również tutejsze naturalne perły, takie jak kamieniołomy Velká i Malá Amerika, Koněpruské jeskyné czy punkt widokowy Máj. Wybierz się z dziećmi na przygodę do parku rozrywki mirakulum lub do aquaparku Čestlice.